Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır'dan Çanakkale'ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

Diyarbakır Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır'dan Çanakkale gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale'de nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Çanakkale Uçak Bileti 300x200 Diyarbakır Çanakkale Uçak Bileti

Diyarbakır Çanakkale Uçak Bileti

Topraklarının bir kısmı Marmara Bölgesinde, diğer bir kısmı ise Ege Bölgesinde yer alan Çanakkale, çam ormanları, ödüllü plajları, cıvıl cıvıl şehir yaşantısı ve kiraz bahçeleri ile bezenmiş köyleri ile oldukça ilgi çekicidir. Adına türküler yazılan şehir, doğası ile olduğu kadar şanlı tarihi ile de göğüs kabartıcıdır. Güzel bir şehir hayatına sahip olan Çanakkale'de ilk görmeniz gereken yerlerden biri şehir merkezidir. Deniz Müzesinin, Aynalı Çarşının ve boylu boyunca Kordonun bulunduğu bölge, ülkemizde yaşanabilir en güzel ve huzur dolu şehir merkezlerinden biridir.

Çanakkale Deniz Müzesi, Kordon bölgesinde yer alıyor. Çimenlik Kalesinin oldukça yakınlarında bulunan müze Çanakkale Zaferinin büyük bir tarihini barındırıyor. Savaşta belirleyici bir unsur taşıyan Nusret Mayın Gemisinin birebir taklidi, müzedeki en ilgi çekici eserdir. Geminin asıl ismi Nusrat'tır, fakat replikasında Nusret olarak geçiyor. Osmanlı donanmasından kalma pek çok esere bu müzede şahit olacaksınız.

Çanakkale Kordonda bulunan bir başka önemli yapı ise Truva Atıdır. Brad Pitt'in oynadığı Troy filminde kullanılan at, 2004'ten beri burada sergileniyor. Kentin önemli turizm noktalarından biri olan bölge, çok sayıda yerli ve yabancı turistin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Diyarbakır Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı'ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Diyarbakır Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.