TatilCity.NET Adana Diyarbakır uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Diyarbakır’a uçuşlar aktarmalıdır. Uçuş süresi ise yaklaşık rakamlardır, Adana’dan Diyarbakır’a aktarmalarla beraber 3 saat 5 dakika sürmektedir.

Adana Diyarbakır uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Adana Diyarbakır uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizlere çok ucuza Adana Diyarbakır uçak bileti buluruz. Fiyatları web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz.

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

Adana Diyarbakır Uçak Bileti

Adana Diyarbakır Uçak Bileti

Kültür ve tarihi ile ülkemiz şehirleri arasında çok başka bir yerde duran Diyarbakır’a seyahatinizde ilginç yerler keşfedecek, tarihi ve doğal yapılara adeta kendinizi kaptıracaksınız. Mimar Sinan’ın ünlü eserlerinden birisi olan Behram Paşa Cami özellikle süslü minberi ile görenleri kendisine hayran bırakmakta. Anadolu’nun en eski camilerinden birisi olan Ulu Cami de yine Diyarbakır’da bulunmakta.

Diyarbakır Surları yalnızca ülkemiz açısından değil dünya ülkeleri açısından da önemli bir yerde. Çünkü bu surlar Çin Seddinden sonraki en uzun surlar olarak tarihe geçmiş durumda. Turistlerin ilgisini çeken 3. yüzyıldan kalma Meryem Ana Kilisesi’ni de görmek isteyebilirsiniz. Yine şehirde bulunan Hilar Mağarası, Neolotik çağa ait yapısı ile görenleri şaşırtmakta.

Adana Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için THY uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Diyarbakır’a ya da Diyarbakır’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana Diyarbakır uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınabilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye’yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa’ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı’na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na ve Çukurova Üniversitesi’ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6’da sefere başlamakta ve 19:00’a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali’nde 4, İç Hatlar Terminali’nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı’nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Diyarbakır uçak bileti Adıana Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Adana Diyarbakır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.