Çok ucuz fiyatlarla Antalya Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Diyarbakır’a her gün en az bir uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 40 dakikadır.

Antalya Diyarbakır uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Diyarbakır ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Diyarbakır uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Diyarbakır Uçak Bileti

Antalya Diyarbakır Uçak Bileti

Doğu’nun Paris’i olarak anılan Diyarbakır pek çok medeniyete ev sahipliği yaptığından dolayı geniş bir kültüre sahip. Tarihi miraslar açısından en önemli sayılacaklardan birisi Mimar Sinan eseri Behram Paşa Camii’dir. Diyarbakır Valisi Behram Paşa tarafından 1572 yılında yaptırılmış olan cami özellikle süslü minberi ile dikkatleri çekiyor.

Diyarbakır Surları ise tüm ihtişamı ile yerli yabancı tüm turistlerin ilgisini çekiyor. Anadolu’nun en eski camilerinden birisi olan Ulu Cami de Diyarbakır’da bulunuyor. Bu Caminin özelliği karataştan yapılmış olması. Neolotik çağa ait Hilar Mağarası da turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden. Ayrıca Hristiyanlar için önemli olan Meryem Ana Kilisesi’ni de yine Diyarbakır’da siyzrat edebilirsiniz.

Antalya Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Diyarbakır’a ya da Diyarbakır’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Diyarbakır uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Diyarbakır uçak bileti Havalimanı içinden de bulunuyor.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Antalya Diyarbakır uçak bileti web sitemizde çok ucuz!