Çok ucuz fiyatlarla Isparta Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Diyarbakır’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 30 dakikadır.

Isparta Diyarbakır uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Diyarbakır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Diyarbakır uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Diyarbakır Uçak Bileti

Isparta Diyarbakır Uçak Bileti

Yüzyıllar boyunca ayakta kalan Diyarbakır, Anadolu’nun en eski şehirlerinden biridir. Cami, köprü, manastır ve kale olarak pek çok tarihi yapıyı içinde barındıran kent, doğal güzellikleri ile de öne çıkar. Günümüze kadar farklı kültürleri ağırlamasından dolayı Diyarbakır, oldukça kozmopolit bir yapıya bürülüdür.

Balıkçılarbaşı Çarşısında bulunan Dört Ayaklı Minare, aynı zamanda cami olarak da adlandırılır. Anadolu’nun tek dört ayaklı minaresi olma özelliğine sahip yapı, yekpare taş sütun üzerinde bulunur. 1500’lü yıllarda Akkoyunlular tarafından inşa edilen eser, Akkoyun uygarlığının en önemli anıtsal eseridir. Caminin özünü oluşturan dört ayağın anlamı ise İslamın dört mezhebi simgelemesinden kaynaklanır.

Diyarbakır’ın ilk büyük medresesi olan Mesudiye Medresesi, 1194 yılında şehirde uzun süre hüküm süren Artuklu eseridir. Binanın avlusunda yer alan döner taş sütunlar, kitabesindeki motifler Anadolu’nun önemli sanat eserleri arasındadır. Aynı zamanda yapı, Anadolu’nun ilk üniversitesidir.

Ortodoks Süryanilerine ait olan Meryem Ana Kilisesi, Sur ilçesinde yer alır. Roma dönemine ait kapısı ve mihrabı ile tarihseverlerin dikkatini çeken yapı, uzun yıllar boyunca din adamlarının dünyanın soyut güzelliklerinden sıyrılıp yaşadığı bölgedir.

Isparta Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Diyarbakır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Isparta Diyarbakır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı