Çok ucuz fiyatlarla Tokat Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Tokat’tan Diyarbakır’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 5 dakikadır.

Tokat Diyarbakır uçak bileti al!

Sizde Tokat’tan Diyarbakır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Tokat Diyarbakır ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

Tokat Diyarbakır Uçak Bileti

Tokat Diyarbakır Uçak Bileti

Yerli ve yabancı pek çok gezgin tarafından hayranlıkla karşılanan Diyarbakır, bugün yeninin ve eskinin en güzel harmanını yansıtan merkezlerden biri olarak varlığını sürdürür. Yüzyıllar boyunca çeşitli kültürlere, dinlere ve ırklara mensup toplulukları ağırlayan kent bunların çerçevesinde günümüzün önemli turizm destinasyonları arasında ismini yazdırdı.

Anadolu kentleri arasında karakteristik mimarisi ile ilgi çeken illerden biri olmaya haz kazanan Diyarbakır, büyüleyici bir mimariye sahiptir. Bunların en güzel örneklerinden biri olan Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, ünlü şairin 1910 tarihinde dünyaya gözünü açtığı yerdir. 1973 yılında Kültür Bakanlığı tarafından restore edilen yapı, bugün şaire dair önemli mektupları, kitapları ve şiirleri ziyaretçileri ile buluşturur. Çağdaş bir müze olarak beğeni kazanan yapı, aynı zamanda dönemin ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilen yazlık, kışlık ve baharlık gibi çeşitli bölümlere de ayrılır.

Tokat Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Tokat Diyarbakır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Tokat Havalimanı içinden de Tokat Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Tokat Diyarbakır uçak bileti web sitemizde çok ucuz!