Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Diyarbakır uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Diyarbakır’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 40 dakikadır.

Trabzon Diyarbakır uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Diyarbakır’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Diyarbakır ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Diyarbakır’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Diyarbakır Uçak Bileti

Trabzon Diyarbakır Uçak Bileti

Yüzyıllara dayanan tarihi boyunca çeşitli kiliseleri, manastırları, mağaraları, yer altı şehirlerini ve camileri koruyarak günümüze kadar getiren Diyarbakır, bugün ülke genelinde yerli ve yabancı turist oranı en yüksek şehirlerden biridir.

Ülkemizin en güzel köşelerinden biri olan Diyarbakır, aynı zamanda “Doğu’nun Paris’i” olarak da tanınır. Bugün çeşitli yöresel lezzetleri ile gezginlerini gastronomi alanında farklı tatlar ile buluşturan kent, doğal güzellikleri ile adından bahsettirir.

Neolitik Çağdan başlayarak şehrin bugüne kadar geçirmiş olduğu tüm dönemleri aydınlatıcı bir nitelik sunan Diyarbakır Arkeoloji Müzesi, şehrin karakteristik mimarisini taşıyan bir yapıdır. Helenistik, Roma, Bizans, Artuklu, Osmanlı, Selçuklu, Urartu ve Asur uygarlıkları üzerinde sıklıkla duran müze, tarihseverler tarafından yoğun bir ilgi ile karşılanır. Köklü bir geçmişe sahne olan Diyarbakır’ın tüm özelliklerini ziyaretçileri ile buluşturan Arkeoloji Müzesinde geniş çaplı araştırmaların yapıldığı laboratuvar, konferans salonu ve fotoğraf atölyesi yer alır.

Trabzon Diyarbakır uçak bileti fiyatları

Diyarbakır seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Diyarbakır seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Diyarbakır uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Diyarbakır uçak bileti satın alınabiliyor.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Trabzon Diyarbakır uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.