Çok ucuz fiyatlarla  Diyarbakır Malatya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır'dan Malatya'ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 20 dakikadır.

Diyarbakır Malatya uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan Malatya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya'da nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Malatya Uçak Bileti Diyarbakır Malatya Uçak Bileti

Diyarbakır Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Malatya, Anadolu'nu önemli bir kentidir. Kayısının başkenti Malatya, eski dönemlere ait kalıntıları ve doğal yapısı ile gezginlerin bulunduğu bölgede en çok ziyaret ettiği şehirlerden biridir.

Günpınar Şelalesi, kentin Darende ilçesinde yer alır. Su Mağarasının oldukça yakınında bulunan şelale, yüksekten dökülen suların manzarası eşliğinde şehrin huzur vadeden köşelerinden biridir. Etrafındaki seyir alanlarında bulunan çeşitli kafe ve restoranlarda bir gününüzü değerlendirebilirsiniz. Doğanın benzersin yüzleri arasında yer alan Günpınar Şelalesi,  yıl içinde pek çok yerli ve yabancı turistin uğrak noktalarından biridir. Kentin bir diğer doğal güzelliğini yansıtan Tohma Kanyonu, sahip olduğu güzel ve uzun parkurları ile trekking için oldukça elverişlidir. Aynı zamanda Tohma Kanyonu bölgenin nadir yüzme yapılan yerlerinden biridir.

Beşkonaklar Etnografya Müzesi, Malatya şehir merkezinde konumlandırılan sinema caddesi üzerinde yer alır. Ahşap yapılı eser, 19. yüzyıl Osmanlı dönemi mimarisini yansıtıyor. Müze Malatya'nın eski dönemlerine ait geleneksel kıyafetler, kazanlar, semboller, ölçü aletleri ve aydınlatmada araçları gibi yaşam kalıntılarına ev sahipliği yapıyor.

Diyarbakır Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ'a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Diyarbakır Malatya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı