Çok ucuz fiyatlarla Diyarbakır Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Diyarbakır’dan Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahil 18 saat 20 dakikadır.

Diyarbakır Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Diyarbakır‘dan Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Diyarbakır Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’ta nerelere gidebiliriz?

Diyarbakır Zonguldak Uçak Bileti

Diyarbakır Zonguldak Uçak Bileti

Türkiye’nin Batı Karadeniz Bölümünde yer alan şehri Zonguldak, ülkemizin diğer ülkeler ile deniz ticaretine açık kapılarından biridir. Yeşile doyulacak kent, eşsiz güzellikteki ormanları ve genellikle her ormanının denize çıkan yolları ile size keyifli bir seyahat sunuyor. Tarihi oldukça geçmişe dayanan şehir, tarihi dokusu ile de pek çok medeniyete ait izler barındırıyor.

Halil Paşa Konağı diğer adı ile Ereğli Müzesi, eski bir kilisenin üzerine birkaç değişiklik sonrasında kurulmuştur. Konağın bahçesinde Grek, Bizans, Selçuk, Bizans ve Osmanlı dönemine ait sütun başları ve mezar stelleri bulunur. Farklı dönemlere ait pek çok duvar resmi, takılar, kandiller, figürler ve günlük hayatta kullanılan çok sayıda kalıntı barındıran konak, Zonguldak için geçmişin izlerini yansıtan yerlerden biridir. Aynı zamanda müze Sasani, Bizans, Abbasi, Emevi, Roma, Grek, Lidya, Artuklu, Selçuklu ve Osmanlı’nın geçmişine de ışık tutuyor.

Tieion Antik Kenti ve Filyos Kalesi, şehirde önceden hüküm süren devletlerin çeşitli amaçlarla kullandığı bir bölgedir. Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde bulunan antik kent, birçok devlet tarafından defalarca yıkılıp yeniden inşa edilmiştir.

Diyarbakır Zonguldak uçak bileti fiyatları

Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Diyarbakır Zonguldak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı Ulaşım

Diyarbakır, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük şehri konumundadır. Tarihi dokusu ile insanları cezbeden şehrin havalimanından merkeze gitmek ise kolaydır. Bunun için birkaç seçene mevcuttur. Uçuş zamanına göre ayarlanmış otobüs seferleri bulunmaktadır. Havalimanı şehir merezine yakın olduğundan taksi ile geçiş yapılabilir.

Merkeze gitmek isteyen yolcular arzu ederlerse araba kiralama firmasından araç kiralayabilirler. Havaalanında yer alan araç kiralama şirketleri arasında Avis, Kançul Turizm, Hertz ve Emir Oto Kiralama bulunmaktadır. Buradan arzu edilen model ve fiyat aralığında araç seçilip merkeze gidilebilir.

Diyarbakır Havalimanı içinden de Diyarbakır Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Diyarbakır Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı