Çok ucuz fiyatlarla Muş Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır.

Muş Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Nevşehir gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Muş Nevşehir Uçak Bileti

Muş Nevşehir Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinin ve Türkiye’nin en önemli turizm kapılarından biri olan Nevşehir, dünya genelinde az rastlanan yeryüzü şekillerine sahiptir. Bundan 60 milyon yıl önce Hasan Dağı ve Erciyes Dağında meydana gelen volkanik patlama sonucunda gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde pek çok görsele sahip olan kent; tarih, doğa ve kültürün iç içe geçtiği yerdir. Ziyaretçilerine adeta bir boyut değiştirdiğini anımsatan Nevşehir ülkemizin en karanlık tarihlerini aydınlatan nitelikte kiliseler, manastırlar, ruhban okulları ile önemli bir inanç merkezidir. Adı Kapadokya ve peri bacaları ile eşdeğer olan şehir; mağaraları, açık hava müzeleri, yer altı şehirleri ile bambaşka bir atmosfere sahiptir.

Şehrin pek çok yerinde rastlayabileceğiniz peri bacalarının en meşhur olanı Ürgüp ilçesine bağlı Çavuşin Köyünde yer alır. Her yıl binlerce turistin akın ettiği bölge milyonlarca yıl önce çevresindeki doğal etkenler sonucu meydana geldi. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklara mesken olan bölgenin her bir noktası ayrı bir tarihi barındırır. Yoğun olarak Avanos, Ürgüp ve Uçhisar taraflarında görülen peri bacaları içindeki yer altı şehirleri ile gizemli bir atmosfere sahiptir. Balonla gezinti yaparak olağanüstü manzaraya daha yakından tanık olabilirsiniz.

Muş Nevşehir uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent

A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis

ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Muş Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.