Çok ucuz fiyatlarla Giresun Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Şanlıurfa’ya haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 35 dakikadır.

Giresun Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Şanlıurfa Uçak Bileti

Giresun Şanlıurfa Uçak Bileti

Tarihi ile büyüleyen Şanlıurfa, Türkiye’nin inanç turizmine hitap eden en önemli şehirlerinden biridir. İlk mimari ve anıtsal tapınağın ortaya çıktığı kent, tarihin sıfır noktası olarak bilinir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan şehir, aynı zamanda çevresindeki kasabaları ve yerleşim yerleri ile de farklı bir yapıya sahiptir.

Dambak tepesinde yer alan ve inşa tarihi M. Ö. 2000 yılına ait olduğu bilinen Şanlıurfa Kalesi, heybetli bir yapıdır. Kalenin üzerinde uzunca iki taş sütun vardır. Bu taş sütunlar Hz. İbrahim’in mancınık sistemi ile ateşe atıldığı yerdir.

Türkiye’nin en ünlü hanlarından biri olan Şanlıurfa Tarihi Kapalı Çarşı, 18. yüzyıl mimarisi ile Osmanlı döneminden kalma bir eserdir. Eskiden ticaret merkezi olarak kullanılan çarşının motifleri oldukça ilgi çekicidir. Günümüzde aktif bir alışveriş merkezi olarak kullanılan eser, geçmişten günümüze kadar yöre halkı tarafından geleneksel bir hal alması ile bilinir.

İlk olarak 1969 yılında hizmete açılan Şanlıurfa Müzesi, Harran bölgesine ait sivil mimari eserleri ve arkeolojik buluntular ile büyük bir ilgi toplar.

Giresun Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Giresun Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı