Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Erzincan’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 5 dakikadır.

Nevşehir Erzincan uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Erzincan’da gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Erzincan Uçak Bileti

Nevşehir Erzincan Uçak Bileti

1050’li yıllarda Uratular ve Hititlere başkentlik yapması sonucu adını tarihe yazdıran Erzincan; yüksek rakımlı dağlarla, kalelerle, kanyonlarla, vadilerle ve göllerle çevrilidir. Anadolu kentleri arasında geçmişi epeyce eskilere dayanan yerleşimler arasında bulunan Erzincan, aynı zamanda doğal güzellikleri de adından söz ettirir.

Türkiye’nin en yeni kayak merkezlerinden biri olan Ergan Kayak Merkezi, Erzincan şehir merkezine 13 kilometre uzaklıktadır. Bölge amatör ve profesyonellere ayrılan 1800 metre, 2662 metre ve 2450 metre uzunlukta pistlere sahiptir. Merkeze kara yolu ulaşımın dışında teleferik ile de ulaşım sağlandığı için oldukça ilgi çekicidir. Etrafında konaklamak amacı çeşitli tesislerinde yer aldığı Ergan Kayak Merkezi, bölgenin kış turizmini canlı tutan noktalardan biridir.

İlk yıllarda il halk kütüphanesi olarak ziyarete açılan Erzincan Müzesi, 1986 tarihinde kuruldu. Şehrin ve Doğu Anadolu’nun en eski çağlarını aydınlatır nitelikte pek çok esere sahip olan müze, koleksiyonları ile ilgi odağıdır. Müzenin içinde çeşitli bölümlere ayrılan; sikkeler, madeni eserler, pişmiş topraklar, mermerler,  koç ve koyun heykelleri yer alır. Aynı zamanda kentin tarihsel süreçler boyunca yöresel tarzını yansıtan kıyafetlerini, halı ve kilim örneklerini de görebilirsiniz.

Nevşehir Erzincan uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Nevşehir Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.