Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Zonguldak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 35 dakikadır.

Nevşehir Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Zonguldak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Zonguldak Uçak Bileti

Nevşehir Zonguldak Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin kıyı şeridinde yer alan Zonguldak, geçmişten beri ülkemizin önemli liman şehirlerinden biridir. Doğal güzelliği ile dillere nam salan şehir; yazın yeşilin, sonbaharda ise sarının her tonunu gözler önüne serer. Muhteşem tabiatı doğrultusunda görenleri kendine hayran bırakan Zonguldak, aynı zamanda arkeolojik ve mitolojik değerleri ile de ön plana çıkar.

Halil Paşa Konağı olarak da bilinen Ereğli Müzesi, şehrin en karanlık dönemlerine kadar uzanan bir tarihi ziyaretçileri ile buluşturur. Belli bir dönem ilkokul ve lise olarak kullanılan konak, 1998 yılında müze olarak hizmete açıldı. Eski bir Rum kilisesinin üzerine inşa edilen konak, bahçesinden itibaren görenleri etkiler. Müzenin her katı yıllar boyunca şehrin pek çok bölgesinde yapılan arkeolojik çalışmalar sonucunda ele geçirilen önemli eserler ile çevrilidir. Bizans, Grek, Roma ve Osmanlı dönemine ait mezar stelleri, sütun başları, lahitler ve ünlü pandomim sanatçısı Krispos’un mezar anıtı konağın bahçesinde sergilenir. Abbasi, Emevi, Sasani, Lidya ve Selçuklu kalıntılarının da hayat bulduğu müzenin en üst katının ise Osmanlı’nın geleneksel günlük hayat tarzını yansıttığı görülür. Mimarisi ile beğeni kazanan yapının içinde 7500 eser vardır.

Nevşehir Zonguldak uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak’ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma’ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye’de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Nevşehir Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.