Çok ucuz fiyatlarla Rize Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Trabzon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır.

Rize Trabzon uçak bileti al!

Sizde Rize’den Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Rize Trabzon Uçak Bileti

Rize Trabzon Uçak Bileti

Doğası ile ülkemizin en güzel noktalarından biri olan Trabzon, Karadeniz Bölgesinde yer alır. Muhteşem bir tabiata sahip olan kent, yılın dört mevsimi boyunca da misafirlerini en güzel şekilde ağırlar. Ülkemizde yayla turizminin en sık tercih edilen noktalarından biri olan Trabzon, bu özelliği ile bahar ve yaz aylarında yüksek oranda yerli ve yabancı gezginlerin rağbeti ile karşılaşır. Tüm bunların yanı sıra şehir  yöresel lezzetleri ile de gezginlerine oldukça keyifli bir tatil yaşatır.

Yukarı, orta ve aşağı bölümlere ayrılan Trabzon Kalesi şehrin en dikkat çekici yapılarından biridir. Tarihi tam olarak bilinmemekle beraber Bizans ve Roma dönemini andıran işlemelere sahip olan kale, ilk dönemlerinde denizden gelebilecek saldırıları engellemek için kullanıldı. Uzun yıllar boyunca Pontus Rum yönetiminin egemenliği altında kalan Trabzon Kalesi, deniz kenarında oldukça heybetli bir yapıya sahiptir.

Komnesos Ailesi mensuplarından Kral 1. Manuel tarafından inşa edilen Trabzon Ayasofya Müzesi 1250 ve 1260 yılları arasında yapıldı. Yüzyıllar boyunca çeşitli milletler tarafından farklı amaçlar için kullanılan yapı 1964 tarihinde ziyarete açıldı. Ayasofya, Bizans mimarisinin gözde eserleri arasındadır.

Rize Trabzon uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Rize Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.