Çok ucuz fiyatlarla Sinop Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Afyon’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Sinop Afyon uçak bileti al!

Sizde Sinop’dan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Sinop Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Afyon Uçak Bileti

Sinop Afyon Uçak Bileti

Termal turizmin ülkemizdeki adresi olan Afyon, şifalı suları ile yaz ve kış oldukça yüksek oranda turizm kapasitesine ev sahipliği yapar. Osmanlı dönemine ait çok sayıda antik eseri ile dikkatleri üzerine çeken kent, günümüzde kültürel ve tarihi zenginliğin daimi adreslerinden biri olarak tanınır. Ülkemizin eski kent yaşantısını gözler önüne seren Afyon, tüm bunların yanı sıra şehir merkezinde ve ilçelerinde yer alan doğal güzellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Hitit İmparatoru II. Murşil tarafından inşa edilen Afyon Kalesi, bugün kentin en görkemli simgelerinden biri olarak karşımıza çıkar. Arzava ülkesine düzenlenen sefer sırasında yapılmasına karar verilen eser, aynı zamanda Afyon’u ayaklar altına alan bir konuma sahiptir. Yüzyıllar boyunca şehre yerleşen pek çok kişi tarafından hem savunma, hem de yönetim merkezi olarak kullanılması ile dikkatleri üzerine çeken kalenin içinde Tanrıça Kybele’ye adanan birçok tapınma alanları ve su sarnıçları göze çarpar. Aynı zamanda yapının içinde cephanelik, değerli eşyaların saklandığı mahzenler, erzak depoları, cami ve saray bulunur.

Sinop Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

Kütahya Havalimanı Ulaşım

2012 yılında inşa edilmiş olan Kütahya Zafer Havalimanı, senede 80 binden fazla yolcunun geçiş noktası olmakla beraber Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak illerine hizmet vermekte. Kütahya merkeze 40 km mesafede olan havalimanından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler bulunuyor. Kodu KZR olan Kütahya Zafer Havalimanından şu anda sadece iç hatlar uçuşları yapılmakta. Kütahya Havalimanı’nda beklerken kafe, restoran ve ATM’lerden faydalanabilirsiniz.

Havalimanından merkeze gitmek için toplu taşıma tercih etmek isterseniz Kütahya Belediyesi tarafından tahsis edilmiş olan otobüslere binerek şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şayet sadece belirli saatlerde hizmet veren otobüs ya da servisleri tercih etmek istemezseniz şehir merkezine kalkan minibüslere de binebilirsiniz.

HAVAŞ, belirli saatlerde şehir merkezinden havalimanına seferler düzenlemekte. HAVAŞ’ın servislerinden faydalanmanız da mümkün. HAVAŞ’ın güzergahı Zafer Havalimanı, Germiyan Kampüsü, Transfer İstasyonu, Otogar şeklindedir. Yolcu indirme noktaları ise Germiyan Kampüsü, Tren Garı, Otogar şeklindedir.

Havalimanı, şehir merkezine 40 km mesafede olmakta ve yolculuk süresi bir saat kadar sürmektedir. Dilerseniz terminal binasının önünden kalkan taksilerle şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz yine terminal içerisinde bulunan araç kiralama ofislerinden dilediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayıp şehre geçiş yapabilirsiniz.

Sinop Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.