Çok ucuz fiyatlarla Sinop Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Bodrum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Sinop Bodrum uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Bodrum Uçak Bileti

Sinop Bodrum Uçak Bileti

Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından biri olan Bodrum, nefes kesici güzelliği karşısında görenleri kendine aşık eder. Yıl boyunca kalabalık ve hareketli bir nüfusa sahip olan yerleşim özellikle sezonun açılması ile beraber muhteşem bir aktifliğe kavuşur. Günümüzde hala dokusu bozulmayan köyleri ve balıkçı kasabaları ile fark yaratan Bodrum, aynı zamanda güneşin doğuşunu ve batışını izleyebileceğiniz muazzam güzellikteki tepeleri ile de oldukça görkemlidir.  Şehir yüzyıllar önce çeşitli kolonilerin kurduğu eşsiz mimarileri ile de bugün ilgi odağıdır.

Yunan ve Mısır mimarisinden izler taşıyan Halikarnas Mozolesi, şehrin en görkemli simgeleri arasındadır. Dünyanın yedi harikası içinde varlığını gösteren mozole, devasa anıt mezarlar ile çevrilidir. Bugün özellikle Hristiyan dünyası için bir değer taşıyan Halikarnas Mozolesi yerli ve yabancı pek çok turiste kapılarını açar.

Eşsiz doğası ile büyüleyen Tavşan Adası, Gümüşlük Koyu çevresindedir. Gün batımını izleyebileceğiniz şahane bir tercih olan adaya Myndos Antik Kentine ait olan denizin içindeki Kral Yolundan yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Sinop Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Sinop Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.