Çok ucuz fiyatlarla Sinop Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Şanlıurfa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

Sinop Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Şanlıurfa fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Şanlıurfa Uçak Bileti

Sinop Şanlıurfa Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki Şanlıurfa, bugün ülkemizin en önemli şehirleri arasında yer alır. Etnik mimarisi, yüzyıllar boyunca aktif olan yöre insanının hayatı, kiliseden çevrilen camileri ile oldukça ilgi çekici bir atmosfere sahip olan Şanlıurfa, aynı zamanda ülkemizin en eski yerleşimlerinden biridir. Özellikle son yıllarda ortaya çıkarılan arkeolojik kalıntılar ile tarihinin daha da eskiye çekildiği Urfa’yı görmekten oldukça keyif alabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra kent gastronomi alanında ilerlemiş özellikler göstermesi ile de dikkatleri üzerine çeker. Ayrıca Şanlıurfa Türkiye’nin en önemli inanç turizmi merkezleri arasında yerini alır.

Efsanelere konu olan Balıklıgöl, ülkemizin en değerli köşelerinden biridir. Şehrin genel olarak yıl boyunca yerli ve yabancı turist çeken noktaları arasında kendini gösteren Balıklıgöl’deki balıklara halk tarafından saygı gösterilir. Hz. İbrahim’in dönemin zalim hükümdarı Nemrut tarafından ateşe atıldığı yer olarak adını tarihe yazdıran Balıklıgöl, bütünü ile oldukça ilgi çeker.

Sinop Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa  seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Şanlıurfa  uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Sinop Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.