Çok ucuz fiyatlarla Sivas Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Ağrı’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

Sivas Ağrı uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Ağrı’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sivas Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Sivas Ağrı Uçak Bileti

Sivas Ağrı Uçak Bileti

Tarih boyunca çeşitli uygarlıkların Anadolu’ya geçiş noktası üzerinde yer alan Ağrı, ülkemizin en eski şehirlerinden biridir. Özellikle Osmanlı döneminde adından sıklıkla bahsettiren kent, bugün tarihi ve kültürel turizme hitap eden yapıları ile dikkatleri üzerine çeker.

Ağrı Dağının oldukça yakınında yer alan İshak Paşa Sarayı, “Beyler Sarayı” olarak da tanınır. Doğubayazıt’a 5 kilometre uzaklıkta yer alan kale, 116 odalıdır. Günümüzde hala Anadolu toprakları üzerindeki en önemli yapılardan biri olan saray, aynı zamanda çeşitli rivayetlere de sahiptir. Topkapı Sarayından sonra ülkemizin en kapsamlı saraylarından biri olarak bilinen İshak Paşa, aynı zamanda ilk kalorifer tesisatının düzenlendiği yapıdır. Muhteşem bir mimariye sahip olan saray, dönemin mimarlık harikası olarak da adlandırılır.

Doğubayazıt ilçesinin yine 5 kilometre uzaklıkta olan bir başka eser ise Doğubayazıt Kalesidir. Kentin ilk dönemlerine dayanan bu yapının Urartular döneminden kaldığı rivayet edilir. Kale aynı zamanda antik kent özelliği de taşır.

Sivas Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Sivas Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.