Çok ucuz fiyatlarla Uşak Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Uşak’tan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Uşak Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Uşak’tan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Uşak Çanakkale ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Uşak Çanakkale Uçak Bileti

Uşak Çanakkale Uçak Bileti

Tam bir doğa harikası olan Çanakkale; ülkemizin hem mitolojik, hem de kültürel anlamda öne çıkan şehridir. Asırlar boyunca çeşitli uygarlıklara kapılarını açan kent, bugün sahip olduğu mirasları ile pek çok medeniyetin izine ev sahipliği yapar. Batı ülkelerinin ilk insan yaşamına kapılarını açan Çanakkale, aynı zamanda mitolojide geçen adı ile de ön plana çıkar.

Tüm bunların yanı sıra ödüllü plajları, dokusu bozulmayan kasabaları, sıcacık şehir yaşantısı ve adaları ile göz alıcıdır.

Homeros’un kaleme aldığı İlyada Destanı’nda geçen Truva Savaşının yaşandığı yer olan Truva Antik Kenti taşıdığı tüm değerler doğrultusunda 1988 tarihinde UNESCO listesinde girmeye hak kazandı. Kaz Dağlarının eteklerinde yer alan Truva, bugün dünya genelinde ün salan önemli bir bölgedir.

Uşak Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Onur Air uçak bileti  bu güzergah için tercih edilebilir. Uşak Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ulaşım

1998 yılında hizmet vermeye başlayan Uşak Havalimanı, 2006’dan beri hem sivil, hem de askeri olarak kullanılmaktadır. Uşak şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Uşak Havalimanı’ndan iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirilir. Alana Havaş, otobüs ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ağı için oldukça önemli bir yer kaplayan Uşak Havalimanı, kenti Türkiye’de ve dünyayı farklı şehirlere bağlıyor.

Uşak Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından hareket eden uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre belirlenen Havaş ile, şehir merkezinden Uşak Havalimanı’na, havalimanından ise Uşak ve ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs İle Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleridir. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık 25 dakika süren bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

50 araçlık bir otopark kapasitesi bulunan Uşak Havalimanı’na kişisel arabanız ile ulaşabileceğiniz gibi; havalimanı içinde yer alan rent a car firmalarından istediğiniz konforda bir araçta kiralayabilirsiniz. Şehir merkezi ve havalimanının kısa mesafede bulunmasından dolayı, havalimanı taksi durağındaki taksiler ile istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Uşak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Uşak Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan, Uşak Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı bileti bulabilir.

Uşak Havalimanı içinden de Uşak Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Uşak Çanakkale uçak bileti web sitemizde çok ucuz!