Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Afyon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Afyon’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 22 saat 20 dakikadır.


Ucuz fiyatlar ile Afyon otelleri de Tatil City’de. Afyon otelleri arasından en uygun, en ucuz fiyatlı olan otelleri hem de kaliteden ödün vermeden seçtik. Ucuz tatil fırsatları web sitemizde!

Afyon Otelleri

Afyon’da yapılacak şeyler

Afyon’a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Afyon’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Afyon Gezi Rehberi hazırladık.

tatil city

Elazığ Afyon uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Afyon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Afyon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Afyon’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Afyon Uçak Bileti

Elazığ Afyon Uçak Bileti

Türkiye’nin en köklü kentleri arasında yer alan Afyon, tarihi yapıları ile oldukça ilgi çekicidir.

Termal su kaynaklarına ev sahipliği yapan Afyon’da en gözde bölge şehir merkezine 15 kilometre uzaklıkta bulunan Ömer Kaplıcalarıdır. Ömer Kaplıcaları suyunun içinde bakır, florür, sülfat, nitrat, karbondioksit, çinko, kurşun, magnezyum, baryum, demir arsenik ve krom bulunur. Kaplıca sularının bağırsak, bronşit, kısırlık, mide hastalıklarına, romatizma ve eklem ağrılarına iyi geldiği bilinir. Kaplıca etrafında konaklamak çok sayıda otel ve pansiyon yer alır.

1397 yılında yapımı tamamlanan Afyon Kabe Mescidi, Karahisar Kalesinin oldukça yakınında bulunur. Kabe ölçülerine sahip olan yapının üzerinde ufak bir kubbe vardır. Görülmeye değer bir mimarisi olan kabe mescidinin pek çok bölümünde antik çağlara ve farklı medeniyetlere ait izlere rastlanır.

Şehrin en eski yapıları arasında yer alan Memeç Kaya Kilisesi 8. yüzyıla aittir. Ayazini Kilisesinin oldukça yakınında yer alan yapı, tüf bir sert kayalığın üzerine oyularak inşa edilen mimarisi ile Afyon’da görülmeye değer en önemli eserleri arasındadır.

Elazığ Afyon uçak bileti fiyatları

Afyon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Afyon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Afyon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Afyon uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Afyon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı