Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ'dan Balıkesir'e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 25 dakikadır.

Elazığ Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Elazığ'dan Balıkesir'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir nerelere gidebiliriz?

Elazığ Balıkesir Uçak Bileti 300x169 Elazığ Balıkesir Uçak Bileti

Elazığ Balıkesir Uçak Bileti

Topraklarının bir kısmı Marmara'da, bir kısmı ise Ege'de bulunan Balıkesir, Türkiye'nin oksijeni en bol şehirlerden biridir. Keşfedilmeyi bekleyen mavi ve yeşilin en güzel tonlarına sahip koyları, ödüllü plajları ve Kaz Dağları ile şehir doğal açıdan oldukça güzeldir. Tarihi epeyi geçmişe dayanan kent, farklı medeniyetlere ev sahipliği yapması ile de bilinir. Gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde tarihi değerlere sahip olan Balıkesir, önemli antik kentlere de ev sahipliği yapıyor.

Mitolojide ‘İda Dağları' olarak bilinen Kaz Dağları, ülkemizin en önemli doğal güzelliklerinden biridir. 1774 metre yüksekliğe sahip olan Kaz Dağları pek çok çayın aktığı irili ufaklı şelalelerin bulunduğu bölgedir. Oldukça çeşitli canlı ve bitki çeşidine ev sahipliği yapan bu dağ, flora bakımından da zengindir. Kaz Dağları Afrodit'in güzellik kraliçesi seçildiği yer olarak bilindiği için önemli bir kültürel tarihe de sahiptir.

Ayvalık ilçesinde bulunan 22 adadan tek yerleşimin olduğu Cunda Adası, ülkemizin önemli turizm merkezlerinden biridir. Ege Bölgesinin de 4. büyük adası olan Cunda, eski dönemlerde Rumların yerleşim birimi olması ile bilinir. Türkiye'nin en güzel plaj ve koylarına sahip kasaba, yerli ve yabancı turistin yoğun olduğu bölgedir.

Elazığ Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet'in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

Balıkesir Havalimanı Ulaşım

Balıkesir Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Türkiye'nin en çok turist çeken turistik beldelerine sahip olan Balıkesir'de bulunan Koca Seyit Havalimanı‘ndan merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi araç kiralamadır. Havalimanında bulunan Edo Rent A Car'dan dilediğiniz marka ya da fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehir merkezine varabilirsiniz. Araç kiralayarak ortalama 1,5 saatte Balıkesir'e varmak mümkündür.

Özel Servisler

Bir diğer alternatif ise özel servislerdir. Havalimanı terminal çıkışında yolcuları alan servisler ile merkeze 1 saatte varmanız mümkündür. Ancak özel servislerden faydalanmak için uçağa binmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Transfer araçları ise bir başka seçenektir. Çok sayıda farklı şirket tarafından sağlanan transfer araçları ücret olarak biraz daha pahalı olsa da sizi oteliniz ya da evinizin kapısına kadar götürmektedir. Ancak transfer araçlarında da önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'nda günün 24 saati bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Şehir merkezine 80 km bir mesafe olduğun dan biraz pahalı bir seçenek gibi görünse de eşyalarınızı rahatça götürebileceğiniz bir seçenek. Şayet özel aracınız varsa havalimanında bulunan park yerine bırakmanız mümkündür. Özel aracınız ile yola çıkarak Balıkesir yön levhalarını takip ederek şehre ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile 1 ila 1,5 saat arasında yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Arzu eden müşterilere limuzin kiralama imkanı da sunulmuştur. Mesafenin uzun olması nedeniyle biraz pahalı gibi görünse de sezon dışı dönemlerde uygun fiyattan yararlanmanız mümkündür.

Elazığ Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı