Çok ucuz fiyatlar ile Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Elazığ'dan Kahramanmaraş'a direkt uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 8 saat 20 dakikadır.

Ucuz fiyatlı Kahramanmaraş otelleri TatilCity'de. Maraş otelleri içinden kaliteden ödün vermeyenleri seçtik. Ayrıca ucuz tatil paketleri ile ekonomik Kahramanmaraş uçak bileti web sitemizde!..

Kahramanmaraş'da yapılacak şeyler

Kahramanmaraş hakkında turistik bir el kitabı.. Kahramanmaraş gezilecek yerler rehberi sizler için hazırlandı..

Kahramanmaraş ucuz uçak bileti

Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Elazığ'dan Kahramanmaraş'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş'ta nerelere gidebiliriz?

Elazığ Kahramanmaraş Uçak Bileti 300x200 Elazığ Kahramanmaraş Uçak Bileti

Elazığ Kahramanmaraş Uçak Bileti

Mimari konumu, kültürel ve tarihi zenginliği, nefis damak tadı ve doğal güzellikleri ile pek çok gezginin rotasını çevirdiği Kahramanmaraş, ziyaretçilerine oldukça keyifli bir seyahat sunuyor. Kahramanmaraş ve Kayseri kara yolunun 11. kilometresinde bulunan Taş Köprü, Ceyhan Nehri üzerinde olmasından dolayı halk tarafından Ceyhan Nehri olarak da bilinir. Dulkadiroğulları Beyliği tarafından 1563 yılında inşa edildiği bilinen köprü, moloz taşlar ile yapılan 6 kemerli bir mimariye sahiptir. Uzunluğu 158 metre olan tarihi yapının asimetrik duruşu oldukça ilgi çekicidir.

Osmanlının 19. yüzyıl sivil mimari örnekleri arasında olan Kahramanmaraş yöresel evleri, geniş avlulara sahiptir. Dönem insanın yaşam biçimine göre tasarlanan konaklar günümüzde otel, restoran ve el sanatları merkezi olarak hizmet verir. Kahramanmaraş evleri şehrin yöresel dokusunu yaşatan en eski yapılardır.

16. yüzyılda eseri olan Taş Han, Dulkadiroğulları Beyliği tarafından inşa edilen bir yapıdır. Eski dönemlerde şehre ticaret için gelen insanların dinlenme ve konaklama alanı olarak kullanılan han, iki kattan oluşur. Etnik bir kökene sahip olan Taş Han, günümüzde iş yeri ve depo olarak aktif bir şekilde kullanılır.

Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet'in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Elazığ Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı