Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Çanakkale uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Çanakkale’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 20 dakikadır.

Elazığ Çanakkale uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Çanakkale uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Elazığ Çanakkale Uçak Bileti

Elazığ Çanakkale Uçak Bileti

Ülkemizde İstanbul ile birlikte iki kıtada da toprağı bulunan Çanakkale, oldukça stratejik bir noktada yer alıyor. Yarımadadan oluşan şehir, ülkemizin yaz turizmine hitap eden kentlerinden biridir. Sahip olduğu ilçeler ve adalar ile yerli ve yabancı gezginlerin uğrak noktası olan Çanakkale, doğası ile olduğu kadar, tarihi ile de göz dolduruyor.

Çanakkale Savaşında ülkemiz açısından oldukça büyük bir değere sahip olan Nusrat Mayın Gemisinin replikasının bulunduğu Çanakkale Deniz Müzesi, şehir merkezinde bulunan kordonda yer alır. Türkiye’nin en önemli deniz müzelerinden biri olan Çanakkale Deniz Müzesi, dönemin pek çok yansımalarına ev sahipliği yapıyor. Brad Pitt’in başrolde yer aldığı ‘Truva’ adlı filmde kullanılan Truva atı da Kordonda bulunuyor. Şehrin önemli bir simgesi haline gelen Truva Atı, heybetli görüntüsü ile dikkat çekiyor. Truva Atının oldukça yakınında yer alan Zübeyde Hanım Parkı, hem tarihi, hem de kültürel gezi anlayışına hitap ediyor. Zübeyde Hanım’ın büstünün yer aldığı park, barış petekleri ile farklı milletler tarafında ilgi çekici bir görüntü sergiliyor.

Elazığ Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Çanakkale uçak bileti satın alınabiliyor.

Çanakkale Havalimanı Ulaşım

Çanakale Havalimanı’ndan şehir merkezlere giden otobüsler bulunmaktadır. Üstelik bu otobüsler uçuş saatlerine göre düzenlendiğinden şehir merkezine gitmek oldukça kolaydır. Bunun yanında taksi ile de hızlı bir şekilde şehre varabilirsiniz. Havalimanında araç kiralama firması da bulunmaktadır. Dileyenler istedikleri bir aracı kiralayarak Çanakkale merkeze ulaşabilirler.

Elazığ Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı