Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 50 dakikadır.

Elazığ Sinop uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Elazığ Sinop Uçak Bileti

Elazığ Sinop Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde bulunan Sinop hem tarihsel, hem de kültürel açıdan ilgi çeken bir şehirdir. Dört bir yanı orman ve deniz ile kaplı olan kentin halkı ise misafirperver yapısı ile oldukça sıcakkanlıdır. Türkiye’de trafik ışıklarının bulunmadığı tek kent olan Sinop, dört mevsim boyunca turistlerin gözdesidir.

Erfelek Şelalesi, Sinop’un ünlü tabiat harikalarından biridir. Oldukça yüksekten dökülen suyunun huzuru ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatan Erfelek Şelalesinin havzası da fazlasıyla geniştir. Dünya üzerinde kendiliğinden oluşan tek koy olma özelliğine sahip olan Hamsilos Koyu, ülkemizin en kuzeyindeki topraktır. Buzul aşınması sonucu meydana gelen Hamsilos Koyu, eşsiz manzarası ile gezginlerin tekrar gelmek isteyeceği bir güzelliğe sahiptir.

Şehrin önemli ilçelerinden biri olan Ayancık ilçesine bağlı İnaltı Köyü sınırlarında yer alan İnaltı Mağarası, denizden 1070 kilometre yüksekliktedir. Merdivenler aracılığıyla mağaranın ağzına ulaşılan bölgenin 50 metre derinliğine kadar araç ile ulaşım sağlanır. Ülkemizin en dikkat çekici mağaralarından biri olan İnaltı Mağarası, görülmeye değer bir oluşumdur. Akgöl, Akliman Kumsalı ve Karakum Plajı şehrin önemli tabiat harikalarından biridir.

Elazığ Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Elazığ Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı