Çok ucuz fiyatlarla Bodrum Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bodrum’dan Elazığ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 40 dakikadır.

Bodrum Elazığ uçak bileti al!

Sizde Bodrum’dan Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bodrum   Elazığ bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Bodrum Elazığ Uçak Bileti

Bodrum Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun Yukarı Fırat Bölümünde yer alan Elazığ, kültürel zenginlikleri ile adından bahsettiren bir şehirdir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların egemenliği altına giren kent, yöresel tarzları ve etnik davranışları ile dikkatleri üzerine çeker. Arkeolojik ve etnografik eserleri ile ayrı bir öneme sahip olan Elazığ, bunun yanı sıra doğal güzellikleri ile de ön plana çıkar.

Elazığ’da çeşitli dinlerden kalan önemli yapılar arasında kendini gösteren Meryem Ana Kilisesi tarih boyunca “Yakubi Kilisesi” ve “Kızıl Kilise” gibi değişik isimler ile anıldı. Harput Kalesinin alt kesimlerinde yer alan yapı, adete kayaya gömülü bir şekilde durur. 1800 yıllık köklü geçmişi neticesinde Anadolu’nun en eski mabetlerinden biri olan Meryem Ana’nın milattan sonra 179 yılında bölgeye yerleşen Yakubi Hristiyanlarının putperestlerini saklamak için inşa edildiği bilinir. Tarihsel yolculuğu ile beraber bazı dönemlerde restore edilen kilise yalnızca ülkemiz içinde değil; dünya genelinde de önemli bir mirastır.

22 kilometre uzunluğunda olan Hazar Gölü Hazarbaba Dağının güney kısmındadır. Şehir merkezine 26 kilometre uzaklıkta olan göl tektonik bir özellik taşır. Bahar ve yaz aylarında tıpkı bir Ege sahilini andıran havaya bürünen bölge, kamp alanı içinde oldukça güzel bir seçimdir.

Bodrum Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bodrum Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum Havalimanı Ulaşım

Havalimanından Bodrum merkeze ulaşmak için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birisi iç hat geliş ve gidiş terminalinin çıkışında bulunan otobüs duraklarından kolaylıkla binilecek otobüslerdir. Otobüs ile Muğla il merkezinde bulunan Menteşe ilçesi ile Yatağan ve Milas ilçelerine gitmek isteyen yolcular tercih edebilirler. Milas Bodrum Havalimanı’na uçuş gerçekleştiren bazı havayolu firmalarının ise ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air servis hizmetini sağlamaktadır.

Bir başa ulaşım aracı olan HAVAŞ yolculu saatlerine göre ayarlanmış otobüslerdir ve inişlerde yolcuların hizmetinde bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için taksi hizmeti de terminalin hemen dışarısından temin edilebilmektedir. Havalimanı iç ve dış hatlar terminallerinde araç kiralama firmaları bulunmaktadır. Buralardan kiralanan araçlar ile merkez noktalara rahatlıkla gidilebilir. Özel aracı ile gitmek isteyenler ise Muğla – Bodrum Yolu’nu (D330) kullanarak merkez bölgelere gidebilirler.

Milas Bodrum Havalimanı içinden de Bodrum Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Bodrum Elazığ bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.