Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Elazığ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 45 dakikadır.

Gaziantep Elazığ uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Elazığ Uçak Bileti

Gaziantep Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin tarihsel zenginliği açısından oldukça ilgi çeken şehirlerinden biri olan Elazığ, aynı zamanda Türkiye’nin en eski yerleşim yerlerinden biridir. Kent, doğal güzelliği ve termal suyu bakımından dört mevsim boyunca da gezilebilir şehirler arasındadır.

Elazığ ülkemizde inanç turizmi merkezlerinden biridir. Seyitgazi ilçesine bağlı Yazıdere Köyünde yer alan Üryan Baba Türbesi, Osmanlı döneminde kalma izler taşır. Türbe, şehrin dini mekan bakımından yoğun bir ilgi ile karşılanan noktalarından biridir. Kare planlı ve üzeri kubbe ile örülü yapı 1517 yılına aittir.

Elazığ’ın en önemli ilçelerinden biri olan Harput’ta bulunan Ulu Cami, Anadolu’da yapılan en eski Türk camileri arasındadır. Mimari bakımdan iç cami, iç avlu ve son cemaat olmak üzere üç bölüme ayrılan cami, belirli aralıklar içinde tamirat gördü. Duvarları yapıldığı dönemin gereklerine göre moloz taşlar ile örülü olan yapının iki adet kapısı bulunur. Harput Ulu Cami, günümüzde hala ibadete açıktır.

Alacakaya ilçesinde yer alan Sori Şelalesi, bölgenin en ilginç doğal güzellikleri arasındadır. Kayalıklar arasından süzülen suyu ile uzun bir kıvrıma sahip olan şelale, görenleri şaşırtan bir yapıdadır.

Gaziantep Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Gaziantep Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı