Çok ucuz fiyatlarla Giresun Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Elazığ’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 45 dakikadır.

Giresun Elazığ uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Denizli’de nerelere gidebiliriz?

Giresun Elazığ Uçak Bileti

Giresun Elazığ Uçak Bileti

Muhteşem bir doğaya sahip olan Elazığ, Doğu Anadolu Bölgesinin en güzel şehirlerinden biridir. Kent, Türklerin eline geçene kadar çeşitli uygarlıklar tarafından önemli bir merkez olarak kullanılması ile bilinir. Elazığ gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde bulunan cami, medrese ve türbeleri ile eski tarihine ışık tutan pek çok yapıya kucak açar. Kültürel zenginliğe sahip olan kent, dört mevsim boyunca da görülmeye değer bir güzellik barındırır.

Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, ülkemizin en önemli sergi salonlarından biridir. Sikke Salonu, Halı ve Kilim Galerisi, Etnografya Salonu olarak üçe ayrılan mekanda Hitit, Urartu, Hurri, Roma, Bizans, Osmanlı ve Selçuklu’nun önemli kalıntıları bulunur. Türkiye’nin önemli barajlarından biri olan Keban Barajı altından kazı çalışmaları neticesinde çıkarılan milattan önceki dönemlere ait gümüş, bakır, halı, kilim gibi önem tarihi kalıntıların sergilendiği müze, 31.435 adet esere ev sahipliği yapar.

Urartuların önemli miraslarından biri olan Harput Tepesinde yer alan Harput Kalesi, M. Ö. 8. yüzyıla ait bir eserdir. Görkemli burç ve surlara sahip olan kale, günümüzde varlığını hala gösterir.

Giresun Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Giresun Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı