Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Elazığ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 30 dakikadır.

Şanlıurfa Elazığ uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Elazığ ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Elazığ Uçak Bileti

Şanlıurfa Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun Yukarı Fırat bölümünde yer alan Elazığ, yaz ve kış ayrı güzellikleri ile turizm potansiyelinin yüksek olduğu şehirler arasındadır. Dünya üzerindeki çeşitli dinleri belli dönemler boyunca misafir eden kent bugün özellikle camiler, manastırlar, kiliseler ve bu toplulukların yaşam alanını oluşturan mağaralar bakımından zengin bir özellik gösterir. Türkiye’nin en önemli barajlarından Keban Baraj Gölü’ne ev sahipliği yapan kent, özellikle sahip olduğu gölleri, şelaleleri ve kaplıcaları ile tabiatın en güzel görüntülerine hakimdir.

Güneyinde Hazarbaba Dağı bulunan Hazar Gölü, yılın her mevsimi şehrin en hoş manzaralarını sergiler. Elazığ kent merkezine 26 kilometre uzaklıkta olan göl, Akdeniz ve Ege sahillerini aratmayan görüntüleri ile turizm harikalarından biridir. Paraşütlü atlama, su sporları için yoğun oranda rağbet gören Hazar Gölünün etrafından kamp alanları da bulunur.

Şanlıurfa Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır.

Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca

ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Şanlıurfa Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.