Çok ucuz fiyatlarla  Adana Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Nevşehir’e günlük ortalama 5 uçak seferi vardır. Uçuş süresi ise aktarmalar da göz önüne alındığında 6 saat 35 dakika sürmektedir.

Adana Nevşehir uçak bileti al!

Adana‘dan Nevşehir’e seyahat etmek ve en ucuz Adana Nevşehir uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adana Nevşehir uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Adana Nevşehir Uçak Bileti

Adana Nevşehir Uçak Bileti

Nevşehir denilince akla kayalara oyulmuş evler, kiliseler, peri bacaları ile Kapadokya gelmekte. İlk zamanlarda Hititlerin yaşadığı bu topraklar daha sonra baskılardan kaçan Hristiyanarın sığınma ve ibadet etme yeri haline gelmiştir. Doğal olaylar etkisi ile oluşan peri bacaları aynı zamanda insanlar için hem ev hem de ibadet yeri olmuştur. 1985 yılından beri Unesco’nun Dünya Mirasları listesinde bulunan Göreme Açık Hava Müzesi, Hristiyanların manastır hayatını yaşadığı bir yer olmakla beraber dönemin izlerini taşıyan pek çok doğal yapıyı barındırıyor.

4 kilometrelik alana yayılmış olan Güllüdere Vadisi ise peri bacalarını en net görebileceğiniz, manzaranın tadını çıkarabileceğiniz bir yer. Ayrıca bu bölgede Üç Haçlı Kilise ve Ayvalı Kilise gibi önemli tarihi mirasları da görebilirsiniz. Gün batımının eşsiz manzarasını izleyebileceğiniz Uçhisar Kalesi ise sizi büyüleyecek. Şapkalı peri bacaları denilen ilginç oluşumları görebileceğiniz Paşabağ Rahipler Vadisi ayrıca Aziz Simeon’un 15 yıllık inziva hayatı yaşadığı yer olarak biliniyor. Kapadokya’da ayrıca balon turlarına katılabilir bu eşsiz doğal yapıları gökyüzünden görebilirsiniz.

Adana Nevşehir uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir’e seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Nevşehir’e ya da Nevşehir’den Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Akdeniz ve Doğu Anadolu’nun en büyük şehri Adana tüm Türkiye’yi Merkez Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’yla bağlamaktadır. Yüreğir şehrin merkezi kabul edilmekle havalimanı Kayalıbağ mahallesi ve Reşatbey mahallesine ortalama 5 kilometre uzaklıktadır. Havalimanından şehre ulaşım oldukça kolaydır.

Adana Şakirpaşa’ya Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından havayollarına ait servisler  bulunmaktadır. Bunun la beraber HAVAŞ otobüsleri Mersin ve Hatay yönüne seferler düzenlemektedir.

Seyhan ilçesinde bulunan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine 135 hat numaralı belediye otobüsleri sürekli olarak hareket halindedir. Yolcular bu hat üzerinden havaalanına gidebilirler. Otobüse havalimanı çıkışındaki hatlardan binebilirsiniz. Bu otobüs ile Girne Bulvarı’na bağlanan Turhan Cemal Beriker Bulvarı’na ve Çukurova Üniversitesi’ne ulaşmak mümkündür.

Hastane – Akıncılar güzergahında metro işlemektedir. Metro istasyonuna da 135 nolu otobüs ile ulaşılabilir. Otobüsler gün içerisinde sabah 6’da sefere başlamakta ve 19:00’a kadar devam etmektedir.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım Nasıldır?

Kısa mesafe olduğundan havalimanından sıklıkla dolmuşlar da geçmektedir. Havalimanından şehre giden Havalimanı – Şehir Merkezi hattı ile Meydan hattı bulunmaktadır. Minibüs ve dolmuşlar sürekli olarak bu iki hatta gidip gelmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Seyhan nehri kıyısındaki şehir merkezine havalimanından ticari araçlarla ya da kişiye özel araçla gitmek de mümkündür. Merkeze yaın bir konumda olduğundan taksi ulaşımı çok pahalı değildir. Şehirde kendine ait özel araçla gezmek isteyenler de bu fırsattan yararlanabiliyorlar. Dış Hatlar Terminali’nde 4, İç Hatlar Terminali’nde ise 5 adet araç kiralama firması bulunmaktadır.

Havaalanında 569 araç kapasiteli otopar bulunduğundan özel araçla gelecek yolcular için de büyük kolaylık sağlanmış oluyor. Özel araçla giderken Barış Bulvarı’nı takiben gelen Turhan Cemil Beriker Bulvarı akabinde şehir merkezine ulaşmak mümkündür.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Adana’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Şakirpaşa Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı‘ndan Adana Şakirpaşa Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direk irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Adana Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.