Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Ağrı‘dan Hatay’a günlük en az iki uçuş düzenlenmektedir. Uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 5 saat 40 dakika sürmektedir.

Ağrı Hatay uçak bileti al!

Ağrı’dan Hatay’a seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Hatay uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Hatay uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Hatay Uçak Bileti

Ağrı Hatay Uçak Bileti

Hatay ilimiz özellikle farklı kültürleri bir arada yaşatması adına oldukça önemli bir şehir. Buradan geçen pek çok uygarlık kendi izlerini şehre bırakmıştır. Örneğin Anadolu’daki ilk cami olarak bilinen Habib-i Neccar Cami buradadır. Katolik Kilisesi olarak bilinen ilk ibadethane Saint Pierre Kilisesi Hatay merkezde yer alır. Bu kilise müzeye dönüştürüldüğünden içeride gezip tarihi mirasları görebilirsiniz.

Ortaçağ’dan günümüze kadar sapasağlam gelebilmiş olan Demirköprü Antakya ile Reyhanlı arasında yer alıyor. Doğa ile baş başa kalabileeğiniz bir antik kent olan Harbiye, Hatay’da ziyaret etmek isteyebileceğiniz yerlerden. İskenderun ise deniz kenarında dinlenip manzaranın tadını çıkarabileceğiniz nadiede yerlerden.

Ağrı Hatay Uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Hatay’a ya da Hatay’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Hatay uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Ağrı Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.