Çok hesaplı ve ucuz Antalya Bursa uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini satın alıyor. Sizler için hazırladığımız Antalya Bursa uçak bileti fiyatları web sitemiz üzerinden incelenebilir.

Antalya Bursa uçak bileti al!

TatilCity.NET Antalya Bursa uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Bursa’ya direk uçuş yoktur. Adana’dan Bursa’ya direk uçuş olmadığı için de uçuş süresi uzundur. Yaklaşık olarak 2 saat 50 dakika sürecek bir yolculuk öngörüyoruz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Bursa Uçak Bileti

Antalya Bursa Uçak Bileti

Bursa tarihi dokusu ve gezip görülmesi gereken eğlenceli alanları ile dikkatleri çeker. Örneğin manzarası ile büyüleyen Ulubat Gölü ayrıca çevresindeki tarihi köyleri ile turistlerin ilgisini çeker. Trilye de şirin evleri ile ilgi çeken bir sahil kasabası olarak öne çıkar. Eğer el yapımı ürünler, işlerin yer aldığı bir yer arıyorsanız tarihi Kapalı Çarşı’ya uğrayabilirsiniz.

Tam orta yerinde göz alıcı bir göleti bulunan Reşat Oyal Kültür Parkı ağaçlarla kaplı alanı ile insanların rahat bir nefes almak için uğradıkları bir yer. Mudanya, Kurtuluş Savaşı nedeniyle oldukça önemli bir yer. Hatta ateşkes imzalanan bina son radan müze yapılmıştır. Sefarad Yahudileri tarafından yapılmış olan Geruş Sinagogu da tarihi bir yapıdır ve 16. yüzyıla dayanan geçmişi ile ilgi çeker.

Bursa’nın simgelerinden I. Selim tarafından yaptırılan Ulu Cami’yi de görmek isteyebilirsiniz. Moloz, taş ve kerpiçten yapılmış evleri ile Cumalıkızık köyü ise Osmanlı döneminin mimarisini korumayı başarmıştır. Elbette kış turizmi sevenlerin vazgeçilmezi Uludağ… Kayak yapmak isteyenler için pek çok pist bulunmakla beraber ayrıca restoran, kafe ve oteller de hizmet vermekte.

Antalya Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Bursa’ya ya da Bursa’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Bursa uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

TatilCity.NET sizin için en ucuz Antalya Bursa uçak bileti de bulur.