Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Nevşehir’e az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 25 dakikadır.

Bingöl Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Nevşehir gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir nerelere gidebiliriz?

Bingöl Nevşehir Uçak Bileti

Bingöl Nevşehir Uçak Bileti

Değişik yüzey şekilleri ile ülkemizde adını dünyaya duyurmayı başarmış Nevşehir, içine girdiğiniz andan itibaren sizi farklı boyutlara taşıyacak bir atmosfere sahiptir. Yıl içinde yerli ve yabancı pek çok turist trafiğine sahip olan Nevşehir, adı gibi yeni bir şehir değil, aksine çok eski bir yerleşim yeridir. Göreme kasabası ve Göreme Açık Hava Müzesi, 1985’ten beri UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alıyor. Tarih ve doğanın iç içe geçtiği bölgede, kayadan oyma evler ve birçok vadi mevcuttur. Tüf kayalardan yerin derinliklerine doğru inerek yapılan Kapadokya Yeraltı şehirleri oldukça gizemli bir dokuya sahiptir. Bölgede bulunan Kaymaklı ve Derinkuyu yeraltı şehirlerinin en büyüğüdür. 55 metre derinliğe sahip olan Derinkuyu’nun yalnızca 8 katı gezilebiliyor.

Nevşehir’e 7 kilometre mesafede yer bulunan Kapadokya’nın ortaya çıkışı, yanardağ lavlarının rüzgarın etkisi ve akarsularla aşınması sonucu oluşmuştur. Peribacaları’nda gördüğünüz şapka bölümünün oluşması ise üst katmanlarının aşınmaya dayanacak kadar sert olması sebebiyle stabil kalmıştır. İki büyük ve bir küçük peribacası topluluğu olan Üç Güzeller, şehirde mutlaka görülmesi gereken muhteşem yapılar arasındadır.

Bingöl Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Bingöl Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.