Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Trabzon’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 10 dakikadır.

Elazığ Trabzon uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Trabzon’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Trabzon uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Trabzon Uçak Bileti

Elazığ Trabzon Uçak Bileti

Tam olarak bir Karadeniz şehri olan Trabzon, yöresel ve kültürel dokusu, insanı, köyleri, yaşam tarzı, mimarisi ve doğal güzellikleri ile ülkemizin dikkat çekici kentlerinden biridir. Yılın dört mevsimi de gezilecek yerler bakımından oldukça zengin bir yelpazeye sahip olan kentin yaylaları, yerli ve yabancı pek çok turistin uğrak noktalarından biridir.

Trabzon’un Maçka ilçesinde bulunan Sümela Manastırı, ülkemizin en değerli tarihi ve kültürel yapıları arasındadır. Halk arasında ‘Meryem Ana’ olarak da adlandırılan manastır, rivayete göre iki rahibin de aynı gece rüyasında Hz. İsa ve Hz. Meryem’i görmesi üzerine inşa edildi. Yılın her ayı oldukça fazla turist akınına uğrayan Sümela Manastırı, sarp kayalıklar üzerine kuruludur.

M. Ö. 5. yüzyılda yapılan Trabzon Kalesi, şehrin en köklü yapıları arasındadır. İçinde pek çok bölümü bulunan kale, görkemli duruşu ile ilgi çekici bir eserdir.

Şehrin en güzel noktalarından biri olan Uzungöl, Trabzon’da ilk ziyaret edilmesi gereken bölgedir. Tamamen bir doğa harikası olan Uzungöl’e özellikle bahar ve yaz aylarında ülkenin dört bir yanından turlar düzenlenir.

Elazığ Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elazığ Havalimanı kent merkezine 12 km mesafededir. Havalimanından şehir merkezine geçmek son derece kolay ve rahattır. Şayet Elazığ merkeze hızlı bir şekilde varmak istiyorsanız en iyi seçenek taksi olacaktır. Toplu taşıma tercih edeceler için havalimanından merkeze otobüsler de mevcuttur. Ekonomik bir ulaşım aracı olan otobüslerle havalimanından şehir merkezine 30 dakikada varmanız mümkündür.

Arzu eden yolcular havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından araç da kiralayabilirler. Havalimanı içerisinde AVIS, Europcar, National Car Rental firmalarının araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. İstenen model ya da fiyat aralığına göre araç seçilebilir ve şehre kolayca ulaşım sağlanabilir. Elazığ Havalimanından merkeze giden uçak firmalarının servisleri de bulunmaktadır. THY, Pegasus, Bprajet, Onurair ve Anadolujet’in yolcuları için tahsis ettiği servis araçlar bulunmaktadır. Bu servisleri kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde varabilirsiniz.

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Elazığ Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı