Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarmalar dahil 12 saat 25 dakikadır.

Erzurum Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Erzurum‘dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Erzurum Eskişehir Uçak Bileti

Erzurum Eskişehir Uçak Bileti

Türkiye’nin turizm başkentlerinden biri olan Eskişehir, ‘öğrenci kenti’ olarak bilinir. Kültürel ve sanatsal açıdan oldukça önde gelen şehirlerden biri olan Eskişehir, özellikle son yıllarda popüler bir hale dönüştü.

Kentin tarihsel ve kültürel dokusunu en güzel şekilde yansıtan Tarihi Odunpazarı Evleri, Eskişehir’in turizm noktalarından biridir. Bölgede yapılan restorasyon çalışmaları neticesinde Odunpazarı bölgesi günümüzde ilgi çekici bir yüze kavuştu. Şehrin yöresel yemeklerini de bulabileceğiniz restoranlar, Eskişehir’in meşhur hediyelik eşyalarının satıldığı dükkanlar ve butik otellerin bulunduğu Odunpazarı, şehre gelen ziyaretçilerin dört mevsim boyunca da keyifle gezebileceği yerdir.

Sakarya Irmağı, Eskişehir’in pek çok yerinden geçer. Bunların arasında en güzel yer ise Porsuk Çayı ve Adalar bölgesidir. İster yaz, ister kış çevresi oldukça kalabalık olan Adalar, şehirdeki öğrencilerin de günlük yaşamını büyük ölçüde geçirdiği yerdir. Porsuk Çayı etrafında yüzlerce kafe, restoran, bar ve kitapevi bulunur.

Odunpazarı’nda yer alan Atlıhan El Sanatları Çarşısı, günümüzde gerçekleştirilen restorasyon çalışmaları neticesinde iki katlı bir görünüme kavuştu. Kentin meşhur lületaşının sergilendiği çarşı, aynı zamanda yöresel hediyelik eşyalar dükkanı olarak kullanılır.

Erzurum Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Eskişehir  uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Erzurum Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı