Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Uşak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Uşak’a haftada en az üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 35 dakikadır.

Erzurum Uşak uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Uşak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Uşak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Uşak’ta nerelere gidebiliriz?

Erzurum Uşak Uçak Bileti

Erzurum Uşak Uçak Bileti

Tarih boyunca aktif bir yerleşim yeri olan Uşak, farklı dönemlere ait birbirinden değerli yapıları bünyesinde barındırır. Özellikle Eski Çağ ve Modern Çağı’ın karmasını oluşturan kent, termal su kaynakları ile de Türkiye çapında oldukça ünlüdür. Şehir termal su kaynakları ve doğal güzelliği ile yıl içinde turist çekmeyi başarır.

ABD’nin Arizona Eyaletinde yer alan Büyük Kanyon’dan sonra dünyanın en büyük ikinci kanyonu. Ulubey Kanyonudur. Ulubey ilçesinde bulunan kanyon 2015 yılında Uşak Belediyesinin çevre düzenlemesi ile turizme  kazandırılan yerlerden biridir. 45 kilometre uzunluğa sahip olan muhteşem güzellik 170 metreye varan derinliği ile büyüleyici bir yapıdadır. İlerledikçe 50 ve 100 metre arasında değişen kanyon, Uşak’ın en popüler turizm bölgelerinden biridir.

Eski Tunç Çağ’ından günümüze kadar Uşak ve çevresinde ele geçirilen kalıntıların sergilendiği Uşak Arkeoloji Müzesi, şehri tanımak için en uygun yerdir. Özellikle toprak kalıntılarından oluşan kaplar ve cam süslemelerinin yer aldığı müze, 1970 yılında turizme kazandırıldı.

Atatürk ve Etnografya Müzesi, Mustafa Kemal’in şehri ziyareti esnasında konakladığı evdir. Aynı zamanda bina Kurtuşuş Savaşı esnasında karargah olarak kullanıldı. Atatürk’ün eşyalarının yer aldığı müze, manevi açıdan oldukça büyük bir değere sahiptir.

Erzurum Uşak uçak bileti fiyatları

Uşak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Uşak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Uşak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzurum Havalimanı Ulaşım

Her sene hem yerli hem de yabancı turisti ağırlayan Erzurum’da havaalanından merkeze gitmek için pek çok alternatif bulunuyor. Bunlardan birincisi şayet hızlı ve konforlu bir araç tercih edecekseniz taksidir. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler için ise havalimanından kalkan ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen özel servisler bulunmaktadır. Oldukça ekonomik olan bu servisler ile pek çok lokasyona gitmeniz mümkündür.

Erzurum Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaştıktan sonra belediye otobüsleri ile istediğiniz bölgeye gidebiliriz. Bu otobüsler İstasyon Meydanı’ndan kalkmaktadır. G5 numaralı otobüsler ile Palandöken Kayak Merkezi’ne gitmeniz mümkün. Ayrıca İstasyon Meydanı’nın hemen yanında Erzurum Garı mevcut olduğundan buradan trenle de şehrin çeşitli yerlerine gidebilirsiniz.

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Uşak uçak bileti satın alınabiliyor.

Uşak Havalimanı Ulaşım

1998 yılında hizmet vermeye başlayan Uşak Havalimanı, 2006’dan beri hem sivil, hem de askeri olarak kullanılmaktadır. Uşak şehir merkezine 7 kilometre uzaklıkta yer alan Uşak Havalimanı’ndan iç ve dış hat uçuşları gerçekleştirilir. Alana Havaş, otobüs ve taksiler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ağı için oldukça önemli bir yer kaplayan Uşak Havalimanı, kenti Türkiye’de ve dünyayı farklı şehirlere bağlıyor.

Uşak Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından hareket eden uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre belirlenen Havaş ile, şehir merkezinden Uşak Havalimanı’na, havalimanından ise Uşak ve ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs İle Ulaşım

Şehir merkezinden havalimanına ulaşım için kullanabileceğiniz bir diğer alternatif ise Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleridir. Havalimanından şehir merkezine yaklaşık 25 dakika süren bir yolculuk ile ulaşabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

50 araçlık bir otopark kapasitesi bulunan Uşak Havalimanı’na kişisel arabanız ile ulaşabileceğiniz gibi; havalimanı içinde yer alan rent a car firmalarından istediğiniz konforda bir araçta kiralayabilirsiniz. Şehir merkezi ve havalimanının kısa mesafede bulunmasından dolayı, havalimanı taksi durağındaki taksiler ile istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Uşak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Uşak’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Uşak Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan, Uşak Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet arayabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı bileti bulabilir.

Erzurum Uşak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı