Çok ucuz fiyatlarla Muş Aydın uçak bileti de TatilCity.NET’de. En hızlı ve güvenilir bir şekilde ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muş’tan Aydın’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 10 dakikadır.

Muş Aydın uçak bileti al!

Sizde Muş‘tan Aydın’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Çeşitli arama kanalları içinde istediğiniz güzergah için en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Muş Aydın uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Aydın’da nerelere gidebiliriz?

Muş Aydın Uçak Bileti

Muş Aydın Uçak Bileti

Ege Bölgesinde yer alan Aydın, ülkemizin arkeolojik değerleri ile ön plana çıkan şehirlerinden biridir. Asırlar boyunca çeşitli kültür ve inançların hakimiyeti altında şekillenen kent, antik değerleri ile tarihsel açıdan oldukça değerlidir. Hem denize, hem de iç kesimlere yakın toprakları ile yıllar boyunca rağbet gören şehir çok eski dönemlerinde stratejik ve verimli topraklara sahip olması ile tanınır. Türkiye’nin en önemli termal turizm merkezlerinden biri olması ile de birçok yerli ve yabancı turisti konuk eden Aydın, sahil şeridindeki yazlık ilçeleri ile de hayranlık uyandırır.

Miletus’a bağlı bir kahinin yıllar boyunca yaşamını sürdürdüğü ve mabedinin bulunduğu yer olarak bilinen Didyma Antik Kenti, aynı zamanda koloniler halinde yaşayan önemli bir topluluğun yerleşimidir.  Söke ilçesinin Yeni Hisar Köyü sınırlarında olan bölge Aydın’a 103 kilometre, İzmir’e ise 133 kilometre mesafededir. Newton’un başkanlığında 1858 yılında başlatılan kazı çalışmaları, 1905’te Th. Weigand yönetimi ile 1937 tarihine kadar devam etti. Günümüzde hala Almanlar tarafından arkeolojik araştırmalara devam edilen antik kentin büyük bir bölümünün gün yüzüne çıkarıldığı bilinir. Büyük İskender ve Helenistik döneme ait önemli kalıntıların yer aldığı bölge, şehrin en önemli mitolojik değerlerinden biridir.

Muş Aydın uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Aydın seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Aydın seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı’ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Muş Havalimanı içinden de Muş Aydın uçak bileti satın alınabiliyor.

Aydın Çıldır Havalimanı Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı, Aydın şehir merkezinin güneydoğusunda Tepecik mevkisi Efeler’de bulunur. Şehir merkezine 6 kilometre mesafede yer alan Aydın Çıldır Havalimanından, Aydın’a yaklaşık 13 dakikada ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havalimanından şehir merkezine ve şehir merkezinden ise havalimanına transfer havayollarına ait Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezi ve Aydın Çıldır Havalimanı’nın kısa mesafe olmasından dolayı bu güzergah üzerinden her yarım saatte bir geçen minibüslerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Aydın Çıldır Havalimanı içinden ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da yaklaşık 6 kilometre uzaklıkta olan şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aydın Çıldır Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Aydın’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Çıldır Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Aydın Çıldır Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Muş Aydın uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.