Çok ucuz fiyatlarla Nevşehir Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Nevşehir’den Van’da her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 35 dakikadır.

Nevşehir Van uçak bileti al!

Sizde Nevşehir‘den Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Nevşehir Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Nevşehir Van Uçak Bileti

Nevşehir Van Uçak Bileti

Ülkemizin en büyük, Orta Doğunun ise ikinci büyük gölü olan Van Gölüne ev sahipliği yapan Van, Doğu Anadolu’nun en gözde şehirlerinden biridir. Dünyanın en eski yerleşimlerinden biri olan kent geçmişten günümüze kadar tarihsel süreçlerin pek çoğuna ev sahipliği yapması ile tanınır. Günümüze ulaşana dek birçok medeniyete kucak açması ile tanınan Van, aynı zamanda kültürel turizmin aktif olduğu merkezlerden biridir. Yöresine özgü lezzetleri ile de beğeni kazanan kent, misafirlerini tatminkar bir şekilde ağırlar.

Her ilçesinde toprakların belleğini koruyan pek çok kalenin varlığını sürdürdüğü görülen Van, özellikle tarihseverler tarafından ilgi odağıdır. Milattan sonra 9. yüzyılda Urartu Kralı I. Sarduri tarafından inşa edildiği bilinen Van Kalesi, şehrin en gösterişli yapıları arasında kendini gösterir. “Tuşba” ismi ile uzun yıllar boyunca Urartulara başkentlik yapan kale, Van şehir merkezine 5 kilometre uzaklıktadır. Sardur Burcu, Analı Kız Açıkhava Tapınağı, Menua ve II. Sarduri Kaya Mezarlarının yer bulduğu yapı surlar il çevrilidir. Sarp bir kayalık üzerine inşa edildiğini görülen Van Kalesinin aynı zamanda Asur dilinde çivi yazılı kitabesi bulunur.

Nevşehir Van uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Nevşehir Havalimanı içinden de Nevşehir Van uçak bileti satın alınabiliyor.

Van Ferit Melen Havalimanı Ulaşım

Van Ferit Melen Havalimanı şehre sadece 5 km mesafededir. Bu sebeple ulaşım kolay olmakla beraber alternatif araçlar seçilebilir. Bunlardan birisi taksilerdir. Şehir merkezine yakın bir konumda olunduğundan taksi gayet cazip gelebilir. Bunun dışında toplu taşıma tercih edenler için otobüs terminal binasının 33 metre ilerisinden kalkmaktadır.

Minibüsle de Van şehir merkezine gitmek mümkündür ancak biraz yürüme mesafesi vardır. Araç kiralamak isteyenler ise terminalde bulunan Avis, Budget, Europcar firmalarından arzu ettikleri model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp şehir merkezine ulaşabilirler.

Nevşehir Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.