Çok ucuz fiyatlarla Rize Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Rize’den Batman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Rize Batman uçak bileti al!

Sizde Rize’den Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor.  En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Rize Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Rize Batman Uçak Bileti

Rize Batman Uçak Bileti

Manastırları, kaleleri, mağaraları ve kiliseleri ile köklü bir tarihe kucak açan Batman, bugün ülkemizin turizme açık kapılarından biridir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin turizm açısından sıklıkla tercih edilen şehri, tarihi ve kültürel özellikleri ile olduğu kadar doğal güzellikleri ile de ön plana çıkar. Çeşitli dönemlere ait çok sayıda tarihi yapıya ev sahipliği yapan kent bugün gizemli bir yolculuğun adresidir.

Jeopolitik arazi yapısı ile dikkatleri üzerine çeken Hasankeyf, dünya genelindeki ender güzellikler arasındadır. Şehirde yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu nokta, bölgenin ilk yerleşimi olmakla beraber bugün hala insan yaşantısına tanıklık eder. Çağlar boyunca çeşitli insan topluluklarını ve uygarlıkları misafir eden Hasankeyf, Bizans İmparatorlu tarafından geniş sınırlara ulaştı. Etrafı çeşitli medrese, rasathane, darüşşifa ve mağaralar ile çevrili olan bölge aynı zamanda su medeniyetinin ortaya çıktığı merkezdir. Yaşamın tüm zorluklarının üstesinden gelen bir toplumun göstergesi olan antik kent, günümüzde hala orijinal yapıları bozulmayan mağaralar ile cazibe merkezi olmayı hak eder. Derin ve heybetli kanyonlardan oluşan Hasankeyf Mağaraları ve Hasankeyf Ören Yeri eşsiz bir seyir zevki sunar.

 

Rize Batman uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin’e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Rize-Artvin Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı içinden de Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Rize Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.