Çok ucuz fiyatlarla Şırnak Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şırnak’dan Batman’a  her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

Şırnak Batman uçak bileti al!

Sizde Şırnak’dan Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şırnak Batman ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Şırnak Batman Uçak Bileti

Şırnak Batman Uçak Bileti

Anadolu’nun birçok kenti gibi geçmişi yüzyıllar öncesine dayanan Batman, tarihin önemli dönemlerinde bile varlığından söz ettiren bir merkezdir. Kültürel ve tarihi değerleri ile hem bulunduğu bölgenin, hem de Türkiye’nin yurt dışına açılan önemli kapılarından biridir.

Ülkemizin su altında kalan antik kentleri arasında olan Hasankeyf ve etrafında yer alan mağaraları ne zaman kurulduğu tam olarak bilinmeyen yapılardır. Derin ve göz alıcı mağaralardan meydana gelen ören yeri, aynı zamanda su medeniyetinin çeşitli yöntemler ile keşfedildiği ender yerler arasındadır. Dicle Nehri boyunca devam eden bu tarihsel çizgi, eşsiz bir seyir zevki yaşatır. Yıllar boyunca ilim ve kültür merkezi, darüşşifa, rasathane gibi çeşitli amaçlar için kullanılan Hasankeyf, geçmişten bugüne kadar çok kültürlü yapısını korur.

Şırnak Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şırnak Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Şırnak Havalimanı içinden de Şırnak Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Şırnak Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.