Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Malatya’ya haftada en az beş uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 30 dakikadır.

Eskişehir Malatya uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Malatya Uçak Bileti

Eskişehir Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin en güzel kentlerinden biri olan Malatya, kayısısı ile dünyaya ününü salan şehirdir. Köklü bir geçmişe sahip olan Malatya, şehir merkezinde ve çevresinde barındırdığı pek çok değerli yapısı ile oldukça ilgi çekicidir. Türkiye’de az görülen arazi yapısı ve doğal güzelliği ile kent, turizm noktalarından biridir.

Darende ilçesinde yer alan Günpınar Şelalesi, şehrin eşsiz bir güzelliğini yansıtan noktalardan biridir. Sulu Mağaranın oldukça yakınında bulunan şelale, ağaçlarla örülü huzur dolu tabiatı ile doğanın en güzel halini yansıtır.

Şehrin pek çok yerinde birbirinden güzel nehir, göl ve şelaleler bulunur. Bunlardan biri ise Orduzu Pınarbaşı’dır. Halk tarafından hafta sonu kaçamağı için sıklıkla tercih edilen bölge, yeşil ve mavinin muhteşem karışımını yansıtan suyu ve çam ağaçlarının ambiyansı ile doğa yürüyüşü ve piknik alanı olarak kullanılır.

Malatya’nın ilginç bir doğal güzelliğini gösteren Levent Vadisi, uçurumları, sarp kayalıkları ve yüzey şekilleri ile adrenalin tutkunlarının uğrak noktalarından biridir. Birbirinden güzel enstantaneler yakalanabilen Levent Vadisi, dağ sporları içinde oldukça elverişlidir.

Eskişehir Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya’nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ’a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Eskişehir Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı