Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 25 dakikadır.

Gaziantep Kayseri uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Kayseri Uçak Bileti

Gaziantep Kayseri Uçak Bileti

6 bin yıllık köklü tarihi ile pek çok uygarlığın hüküm sürdüğü Kayseri, Türkiye’nin sanayi yönünden en gelişmiş şehirlerinden biridir. Günümüze kadar ilgi ile korunan yapıları ile şehir, birbirinden değerli eserlere ev sahipliği yapar. Kayseri eski dönemlerinde kavşak noktası üzerinde bulunmasından dolayı, oldukça aktif olarak kullanılan şehirlerden biridir.

Erciyes Dağı ile Ali Dağının eteklerine kurulu olan Kayseri, özellikle kış aylarda büyük bir turist kapasitesine sahiptir. Erciyes Dağı, ülkemizin en güzel kayak pistlerinden biridir. 3916 metrelik zirvesi ile Erciyes, birbirinden güzel manzaralara ev sahipliği yapar. Şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta yer alan Erciyes, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından biridir.

4. yüzyılda kilise olarak inşa edilen Soğanlı Vadisi, peribacaları ve doğal güzelliği ile farklı çağlardan eserler barındırır. Özellikle 4. yüzyılda Hristiyanların yaşam alanı olarak tercih ettiği noktalardan biri olan vadi, birbirinden farklı kalıntılara ev sahipliği yapar.

3 büyük dinin yıllarca bir arada yaşadığı Talas, sahip olduğu manastır, kilise ve camileri ile oldukça ilgi çekicidir. Aşağı Talas ve Yukarı Talas ile ayrılan bölgede günümüzde hala Ermeni ve Türk nüfusu bir arada yaşam sürer.

Gaziantep Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı