Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

Kahramanmaraş Kayseri uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Kayseri Uçak Bileti

Kahramanmaraş Kayseri Uçak Bileti

Tarihi 6 bin yıl öncesine kadar dayanan Kayseri, İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Coğrafi konumu neticesinde tam olarak Türkiye’nin ortasına hakim olan kent, bu özelliği ile Doğu ve Batının birleşim noktasıdır. Eski dönemlerinde ünlü İpek ve Kral Yolunun kesiştiği yerde olan şehir,  günümüzde ticaretin oldukça gelişmiş olduğu bir merkez olarak varlığını sürdürür. Köklü tarihi neticesinde bugün birçok cami, kervansaray, han ve medrese ile çevrili olan Kayseri, müze kent ifadesine en yakışan illerden biridir.

Şehrin kalbi olan Cumhuriyet Meydanı, görülmesi gereken ilk yerlerden biridir. Son 5 bin yılın izlerini barındıran bölge, çeşitli çağlara ait mimarileri ile tarihi bir yolculuk yapmanıza olanak sunar. Tarihi milattan önce 3. yüzyıla kadar dayanan Kayseri Kalesi, diğer şehirlerdeki kaleler gibi merkezden uzak yüksek bir tepe yerine tam olarak şehrin ortasında yer alır. Kentin en gösterişli eseri olan kalenin 2 kapısı ve 18 adet burcu vardır. Günümüzde şehrin kültür ve sanat merkezi olarak faal olan yapı, kitap sahaflarının belirgin adresidir.

Kahramanmaraş Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.