Çok ucuz fiyatlarla Kars Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kars’tan Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 25 dakikadır.

Kars Kayseri uçak bileti al!

Sizde Kars‘tan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kars Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Kars Kayseri Uçak Bileti

Kars Kayseri Uçak Bileti

Dünyanın en eski şehirleri arasında gösterilen Kayseri, yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan bir merkezdir. Günümüzde tarihi kültürel açıdan Türkiye genelinde önemli bir yere sahip olan şehir, farklı dinlerin ve kültürlerin karmasından meydana gelen bir atmosfere kucak açar. Kayseri aynı zamanda iklimi ve coğrafi özellikleri ile de ülkemizin kış turizmi bölgelerinden biridir.

3917 metre yüksekliği ile çevre iller tarafından da görülebilen Erciyes Dağı, Kayseri’nin sembolü haline gelen bir doğal güzelliktir. Yılın on iki ayı boyunca da zirvesindeki erimeyen karlar ile ilgi çekici bir görüntüye sahne olan dağ, kış aylarında Türkiye’nin pek çok ilinden yoğun bir şekilde turist akınına uğrar. Eski dönemlerinde Bizans rahiplerinin inzivaya çekildiği bölge olarak kullanılan Erciyes Dağının pek çok yerinde mağaralar vardır. Sönen bir küme volkan şeklinde olan Erciyes Dağından çıkan küller, rüzgar ile kilometrelerce uzaklığa giderek Ürgüp’teki Peri Bacalarını ve Hasan Dağını oluşturdu. Etrafındaki pistler ve işletmeler ile zenginleştirilen Erciyes, günümüzde büyük bir yaşam merkezi haline gelmiş durumdadır.

Kars Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kars Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kars Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine sadece 7 km mesafede olan Kars Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça zahmetsizdir. Servis, taksi, belediye otobüsü gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Sarıkamış Kış Spor Merkezi’ndeki bir takım oteller de havaalanından servis hizmeti sağlamaktadır.

Uçakların kalkış inişine göre ayarlanmış servisler mevcuttur. Bu servisler Kars’ta Faikbey Caddesi’ne kadar gitmekte ve Vergül Turizm Acentesi önünde yolcularını indirmektedir. Kars Havalimanı’ndan şehir merkezine toplu taşıma aracı ile gitmek isteyen yolcular için uçak saatine göre ayarlanmış olan otobüs geçmektedir. Havalimanından kalkan otobüsler merkezde bulunan Aslan Heykellerinin önüne gelmekte ve yolcularını bırakmaktadır.

Kars Harakani Havalimanı içinden de Kars Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Kars Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.