Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Kayseri’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

Kocaeli Kayseri uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Kayseri Uçak Bileti

Kocaeli Kayseri Uçak Bileti

Anadolu’nun en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Kayseri‘nin geçmişi 6 bin yıl öncesine kadar dayanır. Türkiye’nin tarihsel ve kültürel açıdan en zengin toprakları arasında olan şehir, yüzyıllar önce Erciyes ve Hasan Dağında gerçekleşen volkanik patlama sonucunda ilginç yeryüzü şekillerine kavuştu. Geçmişten beri Anadolu’nun önemli tarihi yolları üzerinde yer alan kent, aynı zamanda ticaretin en gelişmiş şehirlerinden biridir. Tarihsel zenginliğinin yanı sıra doğal güzelliği ve kış sporlarına yatkınlığı ile de adından söz ettiren Kayseri, yıl içinde birçok turistin uğrak noktasıdır.

Taş binaları, tarih kokan sokakları, geçmişin izlerini yansıtan cami ve kiliseleri ile şehrin en eski yerleşim birimi olan Talas, Erciyes Dağının eteklerindedir. Tarihi M. Ö. 1500’lü yıllara kadar uzanan bölge günümüzde hala eski tarihi dokusunu tüm yalınlığı ile korur. Aşağı Talas ve Yukarı Talas olmak üzere iki farklı bölüme ayrılan bölge yıllar boyunca Ermeni, Rum ve Türklerin bir arada yaşadığı yerdir. Birçok kültürün ve dinin önemli tarihi yapılarına ev sahipliği yapan Talas, şehirde gezmeden dönülmemesi gereken başlıca yerlerden biridir.

Kocaeli Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Kocaeli Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.