Çok ucuz fiyatlarla Erzincan Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzincan’dan Kocaeli’ne her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 15 dakikadır.

Erzincan Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Erzincan’dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Erzincan Kocaeli ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kocaeli’ne nerelere gidebiliriz?

Erzincan Kocaeli Uçak Bileti

Erzincan Kocaeli Uçak Bileti

Marmara’nın en gelişmiş şehirlerinden olan Kocaeli, sanayicin ve ticaretin son derece ileri olduğu merkezlerden biridir. İlginç bir doğanın hüküm sürdüğü şehir, bu özelliği ile beraber yılın dört mevsimi de beğeni toplar. Marmara’nın gözde yayla turizmi merkezlerinden olan Kocaeli, aynı zamanda birbirinden güzel plajları ile de yaz aylarının daimi adresleri arasındadır.

Osmanlı döneminden kalma pek çok yapıya bugün hala ev sahipliği yapan Kocaeli, aynı zamanda bu özelliği ile de önemli bir kültürün ve tarihin taşıyıcılığını yapar. Abdülaziz’in Av Köşkü olan ve “Kasr-ı Hümayun” olarak da bilinen İzmit Sarayı, tavan süslemeleri, iç ve dış motifleri ile dikkat çeker. Tarihin önemli dönemlerinden günümüze kadar ulaşmayı başaran saray, Kocaeli’de görmekten keyif alacağınız noktalardan biridir.

Erzincan Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzincan Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Erzincan Havalimanı içinden de Erzincan Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

 

Erzincan Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı