Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ağrı’dan Erzincan’a günlük iki uçuş düzenlenmektedir. Ağrı’dan Erzincan’a uçuş süresi aktarma dahil minimum 4 saat 5 dakika sürmektedir.

Ağrı Erzincan uçak bileti al!

Ağrı’dan Erzincan’a seyahat etmek ve en ucuz Ağrı Erzincan uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Erzincan uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Erzincan Uçak Bileti

Ağrı Erzincan Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin batı kesiminde yer alan Erzincan ilimize seyahatinizde gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan bir tanesi Kemah Kalesi. Şehir ile bütünleşmiş olan bu kale doğal oluşmuş kalelerden biri olarak öne çıkar. Altıntepe Şehir Kalıntıları ise Urartu döneminden kalan önemli bir tarihi yapıdır. Şehirde serinlemek için en sık ziyaret edilen Girlevik Şelalesi  gürül gürül akan suyu ve benzersiz doğası ile sizi alıp götürecek türden.

Erzincan’da bir diğer önemli tarihi miras Mama Hatun Kervansarayı. Saltukoğulları Hükümdarı II. İzzettin Saltuk’un kızı olan Mama Hatun adına yaptırılmış olan bu tarihi yer mescit, hamam gibi bölmeleri ile dikkat çeker. Erzincan’a gelenlerin burayı ziyaret etmesini öneririz. Merkeze oldukça yaın Ekşisu şifa veren suyu ile bilinmekte. Ayrıca buradan maden suyu çıkarılmaktadır ki tüm ülke bazında meşhurdur.

Ağrı Erzincan Uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Erzincan’a ya da Erzincan’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Erzincan uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Ağrı Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.