Çok ucuz fiyatlarla Artvin Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Erzincan’a en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat, 30 dakikadır.

Artvin Erzincan uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Erzincan‘a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Erzincan Uçak Bileti

Artvin Erzincan Uçak Bileti

Hititler ve Urartular dönemine tanıklık eden Erzincan’da, bu medeniyetlere ait pek çok kalıntıya rastlamak mümkündür. Karanlık Kanyon Erzincan’ın Kemaliye ilçesinde bulunan doğa harikası bir yer. Kanyonda pek çok doğa sporu yapabilirsiniz. Eşsiz manzaraya sahip Karanlık Kanyon dünyanın en büyük kanyonları arasındadır. 12 kapalı havuza sahip olan Erzincan Ilıcası her yıl şifa bulmak için gelen yüzlerce turisti ağırlamaktadır. Köroğlu Mağarası şehrin Refahiye ilçesinde bulunur. Kenti ziyaretiniz esnasında görmeniz gereken yerlerden biride bu mağaradır. Toros Dağları’nın uzantısı olan Munzur Dağları Tunceli’nin kuzeyinde yer alır. Volkanik kayalardan oluşan Munzur Dağı 3000 metreyi aşan 10 adet zirveye sahiptir. Bu özelliği ile de Doğu Anadolu’nun batı yakasındaki en büyük dağ zinciridir. Şehir merkezine  35 kilometre uzaklıkta yer alan Girlevik Şelalesi şehrin doğal güzelliğe sahip noktaları arasındadır. Şelalenin etrafında piknik ve doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Erzincan’da gezilmesi gereken diğer yerler şu şekilde sıralanabilir; Antıntepe Ören Yeri, Aygır Gölü, Kemah Kalesi, Mama Hatun Türbesi, Otlukbeli Gölü, Sakaltutan Kayak Merkesi ve Arbrenk Kilisesidir.

Artvin Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Artvin Havalimanı Ulaşım

Artvin Belediyesine ait otobüsler için Artvin Havalimanına çift yön gidiş dönüş yapılmaktadır. Ayrıca HAVAŞ servisleri de şehrin belli bölgelerine yolcu taşımaktadır.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Web sitemizde ucuz Erzincan Havalimanı uçak bileti de aranır. Erzincan”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

Erzincan Havaalın 1988 yılında hizmete girmiş olup Doğu illeri içerisinde merkez havalimanı konumunda olmaktadır. Yıllık yolcu miktarlarına baktığımızda senede 3.5 milyondan fazla yolcuya sivil havacılık bağlamında hizmet vermektedir.

Erzincan Havalimanı uçak bileti

Erzincan Havalimanı uçak bileti

Erzincan Havalimanı uçak bileti

Askeri ve sivil havacılık hizmeti ile Erzincan Havaalanı 1988 senesinde hayata geçtiğinden beri tesis anlamında kendisini sürekli geliştiren bir alan olmuştur. DHMİ tarafından işletilmekte olup günümüzde yoğun bir hava trafiğine sahip bir alandır. Ayrıca havaalanının avantajları bağlamında eğitim amaçlı da kullanıma açık bir alandır.

Erzincan Havaalanı Ulaşım

Yıllık yolcu kapasitesinin genişliği göz önüne alındığında bu hizmeti hem iç hem de dış hatlarda başarılı bir şekilde verdiği ortadadır. Kurulduğu ilk günden bu güne modern ve teknolojik yenilikleri kendisine katarak büyüyen gelişen havalimanı yolcu kullanımın a açılmış olan modern ve yenilikçi yüzü ile dikkatleri çekmektedir. Erzincan şehir merkezinden havaalanına ya da havaalanından şehir merkezine ise ulaşım için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birisi taksi olmakla beraber araç kiralama ile isterlerse yolcular rahatlıkla istedikleri yere varabilirler. Toplu taşıma olarak ise dolmuşlar yolculara gerekli hizmeti vermekte ve ulaşımı sağlamaktadırlar. Erzincan Havaalanı ulaşım bilgileri için daha fazla detay bu sayfada.

Erzincan Havalimanı ucuz uçak bileti

Erzincan şehir merkezine ortalama 9 km’lik bir mesafede bulunan Erzincan Havaalanı hizmete açıldığı 1988 senesinden beri birkaç sefer olmak üzere bakım onarım çalışmalarına girmiştir. 2011 senesinde yeni bir terminal binası inşa edilmiş olup yolcular için modern ve daha işlevsel bir terminal binası tasarlanmıştır. Bu sayede yolcular terminalde uçuşlarını beklerken daha modern ve ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri rahat bir terminale kavuşmuşlardır. Erzincan ucuz uçak bileti ise firmamız tarafından sağlanmaktadır. Firmamız web sitesinden Erzincan uçuşlarına dair en hesaplı ve ekonomik biletlerini aratarak bulmanız mümkündür.

Ucuz Erzincan Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Erzincan Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Erzincan’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Erzincan Havalimanı uçak bileti bulabilir. Hem konforlu hem de ucuz bilet için TatilCity.NET her türlü olanağı sizler için sunmaktadır. Erzincan uçak bileti için bizi arayabilirsiniz.

Erzincan Havaalanı Konumu

Artvin Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.