Çok ucuz fiyatlarla Bingöl Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl’den Erzincan’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 30 dakikadır.

Bingöl Erzincan uçak bileti al!

Sizde Bingöl’den Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Bingöl Erzincan Uçak Bileti

Bingöl Erzincan Uçak Bileti

M.Ö 1050’li yıllarda Urartular ve Hititlilere ev sahipliği yapan Erzincan, birinci dereceden deprem kuşağı üzerinde yer alır. Geçirdiği ağır sarsıntı ve depremlere rağmen şehir ayakta kalmayı başarmıştır. Erzincan, ülkemizin hem tarihi, hem de doğal güzelliklerinin harmanlandığı şehirlerden biridir.

Toros Dağlarının uzantısı olan Munzur Dağları, şehirde mutlaka görülmesi gereken doğal güzellikler arasında yerini alır. Munzur, volkanik bir dağdır ve toplamda 3000 metreyi aşan 10 tane zirveye sahiptir. Doğu Anadolu Bölgesi’nin en yüksek dağ zinciri olma özelliğine sahip olan Munzur Dağı, sert kayalıkları neticesinde geçit vermiyor. Altıntepe Ören Yeri, şehrin turizm trafiğine açık bir diğer noktasıdır. Bizans, Urartu ve Osmanlı medeniyetlerine ev sahipliği yapmış olan Altıntepe’de yapılan kazılar neticesinde birçok eser ele geçirilmiştir. Kalıntılardan bazıları şunlardır; kale, iç kale, mezar, saray ve kale duvarları. Aynı zamanda yapılan kazı çalışmaları neticesinde çıkarılan eserlerden şehirde, Urartu hakimiyetinin epeyi bir sürdüğünü söylemek mümkün.

Şehir merkezine 45 kilometre uzaklıktaki Üzümlü ilçesinde yer alan Aygır Gölü, en büyük krater göllerinden biridir. Aygır Gölünde bot gezisi, dağ yürüyüşü ve kaya tırmanışı yapabilirsiniz. Aynı zamanda bölge, kamp için de oldukça elverişlidir.

Bingöl Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bingöl Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezi Bingöl Havalimanı‘na 20 km uzaklıktadır. Merkeze ulaşmak için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi havayolu firmalarının sağladığı servislerdir. Bingöl havalimanı çok işlek bir havalimanı olmadığından sadece THY’nin servisleri şehir merkezine servis çalıştırmaktadır. Havalimanından merkeze servis güzrgahları ise; Havalimanı, Otogar, Ulu Cami, Öğretmen Lisesi, Rektörlük, Şehir Merkezi şeklindedir.

Taksi ile ulaşım ise diğer bir seçenektir. Havalimanında bulunan birkaç tur şirketi de taksi hizmeti sağlamaktadır. Sizi günün her saati dilediğiniz yere götürmektedirler. Araç kiralama ise Bingöl’de büyük avantaj sağlayabilir. Bunun nedeni Bingöl’de trafik sorununun olmamasıdır. Ayrıca gezip görmek istediğiniz yerleri araç değiştirmeden rahatlıkla gezme imkanı da tanır.

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Bingöl Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.