Çok ucuz fiyatlarla  Bursa Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa‘dan Erzincan‘a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 30 dakikadır.

Bursa Erzincan uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan nerelere gidebiliriz?

Bursa Erzincan Uçak Bileti

Bursa Erzincan Uçak Bileti

Birinci dereceden deprem kuşağı üzerinde yer alan Erzincan, tarihte Urartu ve Hitit medeniyetlerine uzun yıllar boyunca ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle şehirde doğal güzelliklerin yanı sıra, farklı medeniyetlere ait beşeri güzelliklerde ön plana çıkar. Erzincan’ın güneyinde yer alan ve Toros Dağlarının bir uzantısı olarak gelen Munzur Dağları, şehirde görülmesi gereken tabiat harikalarından biridir. 10 adet zirveye sahip olan bu dağ, volkanik kayalardan oluşur. Munzur Dağı yapısı gereği oldukça sert kayalıklardan oluşuyor. Dağın yüksek kesimlerinde kaya habitatları ve dağ çayırları bulunuyor. Bunun dışında dağ oldukça kurak bir alana sahiptir.

Tarihte Bizans, Urartu ve Osmanlı’nın izlerini taşıyan Altıntepe Ören Yeri, ülkemizin tarihine ışık tutan önemli kalıntıların bulunduğu bir bölgedir. Üzümlü ilçesinde yer alan Altıntepe Ören Yeri’nden çıkarılan buluntular arasında iç kale, saray kompleksi, birçok mezar ve farklı medeniyetlere ait kale duvarı bulunuyor.

Şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta olan Üzümlü ilçesinde yer alan Aygır Gölü, ülkemizin en önemli krater göllerinden biridir. Sporseverler için gayet elverişli bir zemine sahip olan Aygır Gölü ve etrafında bot gezisi, dağ yürüyüşleri, kamp ve kaya tırmanışları yapabilirsiniz.

Bursa Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ulaşım

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden birisi olan Bursa’ya indiğinizde şehir merkezine ulaşmak için pek çok alternatif vardır. Bunlardan ilki toplu taşıma, yani otobüslerdir. 80 hat numaralı otobüse bindiğinizde şehre ulaşmanız mümkün olacaktır. Seferler seyrek olsa da düzenli olduğundan mutlaka binebilirsiniz. Bir diğer araç ise taksilerdir. Taksi ile hızlı bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Havalimanı İznik’e yakın olduğundan buradan İznik’e de geçebilirsiniz.

Otobüs ve taksinin yanı sora bir diğer toplu taşıma aracı olan dolmuşlarda havalimanından geçmektedir. Dileyen yolcular dolmuşlarla da şehir merkezine geçebilirler. Raylı bir ulaşım aracı olan Bursaray ise Mudanya’ya doğru yolu yol bir toplu taşıma aracıdır. 38 istasyonu vardır ve havalimanı yakınından geçmektedir.

Nostaljik bir hava yaşamak isteyenler için Burtram tramvayları da stadyum heykel arasında gidip gelmektedir. Dileyen yolcular tercih edebilirler. Ayrıca Budo deniz otobüsleri de İstanbul Kabataş’a ve Bursa’dan Armutlu’ya sefer düzenlemektedir. Deniz Uçağı ise Bursa’nın Gemlik ilçesinden İstanbul Haliç’e gitmektedir. Ayrıca Bandırma – Haliç arasında gidip gelen deniz uçağı da bulunmaktadır. Helitaksi, Bursa Nilüfer’den İstanbul Kadıköy, Şişli ilçelerine helikopter taşımacılığı yapmaktadır.

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Bursa Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.