Çok ucuz fiyatlarla Denizli Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Erzincan’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

Denizli Erzincan uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Denizli Erzincan Uçak Bileti

Denizli Erzincan Uçak Bileti

M.Ö. 1050’li yıllarda özellikle Hititlere ve Urartulara ev sahipliği yapmış olan Erzincan, eski bir geçmişe sahiptir. 1. dereceden deprem kuşağı üzerinde bulunan şehir, günümüze kadar çok sayıda felaket yaşamıştır. Sarsıntılara rağmen Erzincan, kültürel ve tarihi pek çok yapıya sahiptir. Aynı zamanda şehir tabiat güzelliği ile de ilgi çekicidir.

Dünyanın en büyük ve ilgi çekici kanyonları arasında bulunan Karanlık Kanyon, bölgenin turizme açık noktalarından biridir. Kemaliye ilçesinde yer alan kanyona ulaşmak için bir buçuk saatlik bir bot yolculuğu geçirilmesi gerekiyor. Sarp ve dik kayalıkların arasında bulunan kanyonun görenleri cezbedici bir güzelliği vardır. Birçok doğa sporu için elverişli olan bölge, pek çok gezginin şehirde uğrak noktalarından biridir.

Termal su kaplıcaları ile ünlü olan kentte en çok ilgi gören bölge Erzincan Ilıcasıdır. 12 kapalı havuzu bulunan Erzincan Ilıcası, 33 derecelik bir sıcaklığa sahiptir. Romatizmaya, cilt hastalıklarına ve kalp damar hastalıklarına iyi geldiği bilinen kaplıca suları yıl içinde pek çok ziyaretçisini ağırlar. Kadı Gölü, Mama Hatun Kervansarayı şehirde gezilmesi gereken güzellikler arasındadır.

Denizli Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Denizli Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.