Çok ucuz fiyatlarla Giresun Erzincan uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Erzincan’a haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 45 dakikadır.

Giresun Erzincan uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Erzincan’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Erzincan uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Giresun Erzincan Uçak Bileti

Giresun Erzincan Uçak Bileti

Türkiye’nin en ünlü nehirlerinden biri olan Fırat Nehri’ne ev sahipliği yapan Erzincan, oldukça bereketli topraklar üzerinde yer alır. ‘Çevresi dağ, ortası bağ’ olarak adlandırılan kent, birbirinden güzel tarihi yapıları ile keyifli bir seyahat rotası sunar. Şehrin pek çok yeri akarsu, kanyon ve vadilerle çevrili olmasından dolayı çeşitli spor dalları içinde oldukça elverişlidir. Doğu Anadolu’nun en nadide kentlerinden biri olan Erzincan, kültürel ve tarihi zenginlikleri ile de samimi bir havaya sahiptir.

Tercan’ın Üçpınar Köyü yakınında yer alan Abrenk Kilisesi, Erzincan şehir merkezine 95 kilometre uzaklıkta bulunur. Kilisenin kitabesindeki var olan bilgiye göre yapının tarihi 1854 yılına dayanır. Anadolu’nun en ünlü ve sağlam Ermeni kiliselerinden biri olan Abrenk, Vank Dağı üzerinde yer alır. Sarp Davit Ermeni Manastırı olarak da adlandırılan yapı üzerindeki şapel ve dikili taşlar, görkemli bir duruş sergiler. Kilise üzerindeki dikili taşların tarihi 12. yüzyıla aittir.

Ekşisu Kaplıcası, Erzincan şehir merkezine 11 kilometre uzaklıkta bulunur. 12 adet havuza ev sahipliği yapan kaplıca magnezyum, karbondioksit ve sodyum açısından oldukça zengindir.

Giresun Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Erzincan uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Erzincan uçak bileti satın alınabiliyor.

Erzincan Havalimanı Ulaşım

1988 yılından beri iç hat seferleriyle hizmetini sürdüren Erzincan Havalimanı şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan ve bulunuyor. Kategori olarak hem sivil hem de askeri hizmet vermektedir. Kendi otoparkı bulunan havalimanında özel araçlar rahatlıkla park edilebilir. Şehir merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler mevcut.

Havalimanından merkeze sürekli olarak dolmuşlar kalkmaktadır. Toplu taşıma tercih edenler dolmuşlara binebilirler. Ayrıca havalimanında 24 saat hizmet veren bir de taksi durağı bulunuyor. Arzu edenler buradan taksi ile geçiş yapabilirler.

Havalimanında bulunan Avis, Asis ve City 24 firmaları ise 24 saat araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenilen türde kiralanacak bir araç ile günün her saati şehre rahatça ulaşılabilir.

Giresun Erzincan uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı